Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes még kérdezősködnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még kérdezősködnöm emiatt?

Figyelt kérdés
A párommal februártól vagyunk együtt. Az előző nőjétől decemberben költözött el. Mi most költöztünk össze. Találtam nála megbontott óvszeres dobozokat. Amiből csak 1-2 hiányzott. Az egyikre rako márkájú gyártási időnek 2015. Január volt írva. Ő azt állította ezek az óvszerek még az előző kapcsolatából maradtak. Most a költözésnél pakolta ezeket is össze. Ők decemberbe szakitottak ez tuti a nő külföldön van azóta. Hogy használhattak akkor 2015 januárba gyártott óvszert? Ez tuti nem a lejárata mert a másik dátum rajta 2019 január. Valaki mással használhatta de ő azt állitja nem volt senki. Mi nem használunk óvszert. Most mit csináljak?
2015. máj. 23. 23:28
 1/7 To7ka ***** válasza:

Ha ez egy sörreklám lenne, akkor ezt írnám:

"A Rako óvszer kirendelt képviselője vagyok. Minden 2014-ben legyártott termékünkre hibásan 2015 januári gyártási dátum került. A kellemetlenségért elnézést kérünk, rendszerhiba okozta a hibás dátumozást."

És a pasidtól kapnék egy sört! Kapok sört a pasidtól, ha ezt írom?:/


Szerintem ne költözz vele össze... Egy pasi tökéletesen képes elhinni a saját meséit, és a végletekig hazudni. Ez pedig elég rossz kezdése lenne a közös életeteknek. Ma este nemigen jönnek össze ezek a "most költözünk össze" próbálkozások..:/

2015. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

FEBRUÁRTÓL VAGYTOK EGYÜTT.


Ő MEG JANUÁRBAN VETT ÓVSZERT. MONDJUK JANUÁR 1 ÉS 31 KÖZÖTT.


MI NEM VILÁGOS?


Talán január 31-ig dugott másokkal is. Szíve joga meg volt hozzá, hisz akkor még nem volt hozzád köze.

2015. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó és akkor ez miért titok? De amikor rákérdeztem ideges lett. Hogy ezt nem szereti. És nem volt senki. És azt az óvszert még októberben vette azt mondta.
2015. máj. 23. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
én szakítanék veled rögtön, mert egy nagyon idegesítő csajnak tűnsz.
2015. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Buktasd le,ha megcsal derüljön ki még az összeköltözés előtt.
2015. máj. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De édesem ... Mondd már el nekem ,hogy mi fittyfenéért kell ezen mószerolni? :) Nincs elég gond a világban?


Egyébként is, ez még januárban volt , ti pedig februárban jöttetek össze. Bár nem lőttetek szerintem még akkora intervallumot, hogy ezzel kelljen kicsit feldobni a kapcsolatot :D



De semmi gond, nyugodj meg. Lehetséges, hogy már azt sem tudja, mikor volt , hogy volt, kivel volt ...



Szerintem felesleges ezt a csákányot belevágni a sziklába. Hidd el, még néhány ilyen kis csapás, és kettétörik a szikla ... Akkor pedig majd csak állsz, és nem érted, hogy miért. Ilyen apró szarok miatt :)


Attól pedig, hogy a párod, még seeeeemmmmmiiii közöd nincs ahhoz, hogy mikor még nem is ismertétek egymást, mit csinált, merre volt, kivel volt, ...



Remélem a wc - deszkán nem veszekedtek :)

2015. máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maszturbált vele, az is jó, és más érzés óvszerrel.
2015. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!