Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet hogy nem fájt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy nem fájt az első anál?

Figyelt kérdés
Mindenhol azokat a tapasztalatokat olvastam hogy nagyon fájt nekik. Nekem viszont egyáltalán nem, ennyire jól csináltuk? Van olyan akinek szintén nem fájt?

2015. máj. 24. 01:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Szinte már bánom.
2015. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
lehet kicsit a párod kukija azért nem fájt
2015. máj. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%

én barátomnak nagy van, mégse fáj vele, ha normálisan csináljuk :))) szóval én mindig is tudtam hogy ez egy nagy hülyeség.


aki arra fogja hogy nincs ott a helye, mert az egy kijárat és ez elvileg neki nem fér bele, érthető.


de aki a fájdalomra fogja, az csak kifogást keres :D ha valakinek olyan barátja van mint az enyim, akkor ez nem fáj. Tény hogy nem megfelelő partnerrel persze hogy fáj.

2015. máj. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
az anális "luk" valóban csak kijárat. DE! ha átgondoljuk akkora dolgok jönnek ki belőle, mint egy farok...kinek akkora mint egy lankadt pénisz, kinek akkora mint egy merev 20 centis...viszont! Ami kijön onnan az elvileg vissza is férne :D élettanilag lehetséges oda bedugni bármit, tehát nem csak kijárat. Az anál annak fájhat, akit egy olyan férfi kúr seggbe akinek nagyobb a farka, mint amekkorát a csaj szarik :D
2015. máj. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

nyomnom kellet egy zöldet rád 4-es

ezt ennél szebben meg sem fogalmazhattad volna :)

2015. máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%

"nyomnom kellet egy zöldet rád 4-es

ezt ennél szebben meg sem fogalmazhattad volna :)"


rám épp a hányinger jött, így piros...

2015. máj. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%

Lassan a segg lesz a pina.

Köszönjük nektek, r**ancok!!!

(Tapsvihar)

2015. máj. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Nekem sem fájt, bár én fiú vagyok (és heteró). :D
2015. máj. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Fiú létedre ne legyél rá annyira büszke h szétcsapatták a szaros ánuszrózsád nyolcaska, gondolom utána a szádba is megkaptad és fizettem is ezért neked 2000 forintot a gubacsin te kis himringyóó
2015. máj. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Kilenceske, eléggé félreértetted. :P
2015. máj. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!