Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudnak a nők a péniszm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak a nők a péniszméret igényeikről?

Figyelt kérdés

Mondjuk itt az oldalon is gyakran mellé beszélnek. Pl "nekem jó a kicsi is" de azért hozzá tesz a barátomnak 20 centi van. :D


Vagyis akkor mégse jó a kicsi...


2015. máj. 24. 16:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Női logikámmal el tudom például képzelni, hogy a pasit nem a pénisz mérete alapján választotta, és miután kiderült, hogy 20 centis a pénisze, nem hagyta el olyan alapon, hogy kisebb is elég lenne.
2015. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A nők nem szoktak centivel járni az ágyban, én sem, megkérdeztem viszont többektől itt, hogy mekkora, aztán kértem képet centivel, majdnem mind jóval kisebb lett, mint amit bemondott. 16-18 centit szoktak bemondani, a valós átlag 13-14.
2015. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
A nők, meg a szemmérték..
2015. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azért hazudnak az olyan srácok mert úgy gondolják a kisebb kevésbé kelendő.
2015. máj. 24. 16:34
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Kell egy alap méret de a nőnek fontosabb a ráhangolódás az érzelem.Persze vannak kivételek.A másik pedig sok nőnek meg kell csinálni naponta legalább 10 perc hüvelytorna.Sajnos a hüvely elégé tud tágúlni.Főleg gyerek után.
2015. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

# 6


Ha a szüléstől tágul, akkor nem hosszában nyúlik. :-)

2015. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem is a hossz a lényeg.Elég egy 15-16.Azzal már olyan dolgokat érsz el hogy néhány pozban akár fájhat.A vastagság többet számít.De ha a nő is tesz érte akkor minden tökéletes.
2015. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

# 2


Tudod, mi a nevetséges számomra? Ha egy "Nektek mi az ideális péniszméret?" kérdésnél nő létemre beírom őszintén, hogy 12/3,5 cm, de lehetőleg max. 13 centis, akkor


- a nyílt fórumon gyakran lehazugoznak


- időnként "beszólnak" (gondolom, nagy farkú férfiak), hogy ha ez "nekem elég", "akkor még biztosan nem voltam rendesen megdugva". (Mert nekik a jelek szerint az tűnik logikusnak, hogy egy szenvedélyesebb szeretkezés, hevesebb mozgás közben kevésbé fáj, ha telibe találják a méhszájamat - de azért, gondolom, a fatengelyes női logikáról szóló vicceken jól szórakoznak ők is :-)


- privátban egy-ketten teljesen kulturáltan érdeklődnek, hogy tényleg őszinte voltam-e, mert nekik olyan jó ilyet olvasni, de felmerült bennük, hogy esetleg csak a kisebb pénisz mérettel rendelkező férfiakat akarom vigasztalni, és ennek érdekében füllentek.


Ha viszont elunnám a lepontozást és azt, hogy hazugnak titulálnak, és poénból ezentúl beírnám, hogy az ideális méret nekem legalább 17-18 centi, és legyen viszonylag vastag is, mert ez alatt a méret alatt "nem érzek szinte semmit", akkor a férfiak 99 %-a elhinné, én meg vihoghatnék ezen, abban a tudatban, hogy ha párom pénisze 10 centis lenne, akkor is simán lenne 4-5 hüvelyi orgazmusom egy szeretkezés alatt.


Akkor igazmondó lennék. Így meg hazudozó. :-))

2015. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Tehát: ha valaki kisebb mérettel is élvezi a szexet (erről egyszer már full értekezést írtam...), akkor ha kiderül, hogy a barátjának nagy van, rúgja ki, csak mert neki elég a kisebb is?
2015. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nyíltan vállalom, hogy nekem kell a nagy fasz
2015. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!