Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a túróért ilyen nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a túróért ilyen nehéz férfiként lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csomószor hallom akár hetero csajoktól is, hogy a hétvégén ott alszanak a barátnőiknél és ez meg az van...

Szégyellhetnék magukat amikor a normális srácokat oltogatják, hogy milyen bénák. Sportos, normális srác vagyok. Persze frusztrált ezek a dolgok miatt meg reményvesztett.

Kezd hányingerem lenni az egész ismerkedéstől, amiatt amit látok a női oldalról. Teljesen normális közeledést utasítanak el, mert nem vagyok szuper humoros vagy mert nem tűnök ki annyira durván a külsőmmel egy szórakozóhelyen. Privibe tudok képet is küldeni. Nem a külsőmmel vaj a baj, ha egyáltalán velem van a baj.

Képtelen vagyok megfelelni ennek a mércének.


A másik oldalról is látok irreális dolgokat amikor 7-8 éve együtt vannak egy baromi, bamba barommal.


Ez a korosztály amit én keresek a legkiábrándítóbb.

20-25 éves lányok... 26éves srác vagyok. Aki jó csaj külsőleg belsőleg az már foglalt aki nem az vagy ilyen lázadó felgyülölő leszbi csaj vagy tényleges leszbi esetleg irreálisan magas igényei vannak.



2015. jún. 1. 13:21
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Azért nem mondod, mert teljesen alaptalan lenne és ezt te is pontosan tudod. de nem vitázom, nyugodtan gondolj, amit akarsz.
2015. jún. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Na látod, ez az oka annak, hogy nem sikerül ;)
2015. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én nem vitázom senkivel. Még nem voltam nővel. De már nagyon szeretnék! Mindenben hagyom magam meggyőzni!!! Talán akkor sikerül.
2015. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!