Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek még ilyen emberek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy úgy zajlik-e ez a dolog, mint a filmekben (itt nem a szarka 50 árnyalatú filmről beszélek, hanem felnőtt kategóriás filmekről :D), de nagyon izgat es a bdsm kikötözős, kicsit erőszakosabb vonal. Méghozzá az alárendelt (ha egyáltalán ez a neve, nem vagyok annyira otthon a szakszavakban) szerep. Viszont, amikor párkapcsolatban élek, akkor nem tudnám elképzeli magam, és inkább én vagyok a domináns fél. Létezik ilyen kettősség?

2015. jún. 4. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha te azt tudnád, hogy hányan vannak így... A fantáziádban izgató, de félsz attól, hogy az életben azért mégsem úgy van, mint a fantáziádban. Ha mégis kipróbálod, csak olyan partnerrel tedd meg, akiben tudod, hogy megbízhatsz.


16/L

2015. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férfi vagy és anyád egyedül nevelt? Bocsi ha tévedek.
2015. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és egyedül nevelt, igen.
2015. jún. 5. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg csak párkapcsolatban tudom elképzelni az alázást. 27/F
2015. jún. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az "alárendelt" szerepet sub (szub) szerepnek hívják, az "uralkodó" szerepet úgy, hogy Dom/Domina. Ha rákeresel a BDSM kifejezésre, rájössz, hogy a betűszó közepe D/s erre (is) utal.


Ismerek néhány olyant, aki otthon Dom(ina) és alkalmi kapcsolataiban sub, illetve fordítva. Nekem úgy tűnik, elég általános jelenség, hogy egy adott személyhez csak egy adott szerepet tud kötni.

Aki mindkét szerepet kedveli így vagy úgy, azt úgy is hívják, hogy "switch" (szviccs) a billenős kétállású kapcsolóra utaló angol szóból.


Én szerencsére olyan switch vagyok, aki nem köti a szerepet személyhez, sőt, percek alatt is szerepet tudok váltani, "szviccselni", ha ez a partnernek sem okoz gondot. De észrevettem, hogy sok embernek igen, és ők kizárólag Domnak, vagy kizárólag subnak tudnak elképzelni, eszerint viszonyulni hozzám. Tőlük ezt kell elfogadni, ez egy ilyen világ.

2015. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!