Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero vagyok, de szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vagyok, de szeretném magam análisan is izgatni! Az anális izgatás közben, milyen nagyra lehet tágítani a végbelem? A filmekben van az az análrózsa, ugye nem lesz ilyenem? Esetleg aranyér? Óvatosan csinálom!

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha óvatosan akkor nem lesz gond
2015. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

milyen szomorú, hogy külön ki kell emelni (nem is egyszer), hogy az illető heteró, nehogy jöjjön a sok, homofób gyökér és porig alázzák az embert.


Ha veszel magadnak erre kitalált játékokat (szigorúan olyan kell, aminek a végén van kapaszkodó, mert könnyen történhet baleset) és síkosítót, akkor szépen lassan kitapasztalhatod magadon, mi esik jól. Ha nem vagy erőszakos és türelmetlen, semmi baj nem lesz. Nem fogsz kitágulni sok anál után sem. Meg minenképp figyelj a tisztaságra! A kezed tisztaságára, a játékok és a feneked tisztaságára.

2015. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy 20 centi hosszú 4 centi vastag erezett dildóm van, soha semmi bajom nem volt még tőle, pedig elég keményen meg szoktam lovagolni :) 25/F
2015. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

40 eve dugom magam es nem volt ffi meg a lukam kozeleben sem.

Dugd magad nyugodtan,nem leszel tole homo!

2016. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!