Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen masszazsolaj valt be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen masszazsolaj valt be nektek?

Figyelt kérdés

baratomat meg akarom lepni egy erotikus masszazzsal. milyen olajat hasznaljak hozza? nem sima kremet szeretnek, mert masszazs utan, ha kremes kezzel nyulok a farkahoz, akkor az egyreszt neki is irritalo lehet, masreszt ha utana a szamba veszem a ferfiassagat, nekem is rossz izu lesz. de visszafele is jo lenne, ha ugy tudna ujjazni engem, hogy masszazs utan nem kell kimenni kezet mosni, hanem johet a menet egybe.


milyen masszazsolajat/kremet ajanlotok? azt olvastam, hogy a durex 2in1 nem jo. mik a tapasztalatok?


koszonom a valaszt elore is!


21L


2015. jún. 8. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Dm-ben a mandulás balea
2015. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi a Lush-ban vettunk massage bar-t.
2015. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!