Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit választanátok: van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok: van egy antidepresszáns, de attól tkp. totálisan elveszted a nők iránti érdeklődésedet, vagy nem szeded, normális szexuális életet élsz, csak a mindennapokban mocsok depressziós és lehangolt leszel?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egy antidepresszáns van a piacon. Nem csak egyféle terápia létezik.

Azt kell megtalálni, aminek nincs kellemetlen mellékhatása. A gyógyszer amúgy is maximum átmeneti megoldás, a depressziót pszichológussal, terápiával is kéne kezelni.

2015. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom ki az, aki depressziós, amikor szeretik. Gondolom ez férfiaknak szól.
2015. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A depresszió betegség, sokszor nagy mértékben függetleníti magát az egyén környezetétől. Mittomén, alacsony szerotonin, vagy dopamin-szint, nem értek hozzá, de ezekre a vegyületekre hatnak az AD-k.
2015. jún. 9. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szedek antidepresszánst de depressziós vagyok és általában lehangolt és nemi életet se élek Na akkor mi van?
2015. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2, ha fogalmad sincs, miről beszélsz, miért teszed?


A depressziónak pont úgy semmi köze ahhoz, hogy szeret-e valaki (vagy épp dug-e valakivel, ha így tetszik), mint mondjuk a dadogásnak, tévképzeteknek, skizofréniának stb.

2015. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha antidepresszans szedsz, akkor rovid tavon fuggo is leszel tole.
2015. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne szedj antidepresszánst szerintem semmiképp!

Nem old meg semmit, csak letompít téged.

Részletesebben ajánlom Szendi Gábor írásait erről pl a tények-tévhitek honlapján, de írt erről könyvet is: Depresszióipar címmel.

2015. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!