Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők akik kimondottan agátlásos, félénk pasikért vannak oda?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Barátom ilyen volt :)

16/L

2015. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyesmi volt a barátom régebben. Vagyis mindenben határozott, közeledett is, csak azt nem tudta kimondani, hogy mi lenne, ha randiznánk (legjobb barátok voltunk és mindketten szinglik). Ma már szerintem sokkal bátrabb ilyen téren is.
2015. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Felém nyugodtan mutathatja a gátlásos, félénk felét, szerintem nagyon aranyos. :) De viszont akkor a többi embernek meg a "keményebb" oldalát kéne mutatnia, nekem az ilyenek nagyon bejönnek.
2015. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nőket merre lehet találni? Én itt vagyok eléggé félénk vagyok,és jó lenne egy ilyen nőt találni csak nem tudom merre... :/

24/F

2015. jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hagyd hogy Ő találjon rád, sorstársam
2015. jún. 9. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Persze, az összes csaj a lúzer, nyomorék, életképtelen mulya szarokért van oda, de tényleg!
2015. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem jonnek be az ilyen pasik, csak baratkent johetnek szoba. En magam eros jellemu kemeny no vagyok, es jo lenne ha parom is ilyen lenne, eleg ciki ha lepten nyomon nekem kell megvedeni mindenkitol. Egyszeruen nem tudok vonzodni az ilyenhez. Es nem a fizikuman van a lenyeg, mert lehet vekony is csak mentalisan eros legyen.
2015. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj utolsó. Majd kifogsz egy kopasz izomagyat.
2015. jún. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8# Latom erto olvasasi nehezsegekkel kuszkodsz olvasd mar el megegyszer mit irtam, nem fizikailag legyen eros hanem mentalisan, szoval legyen benne egy kis tokosseg.

De latom a lanyok felol is megy a hulyites, papiron mindenkinek a felenk, hatarozatlanka, erzekeny pasik jonnek be, a valosagban meg.. :D

Na nyomj egy pirosat ha magadra ismertel ;D

2015. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tipikus nagy pofájú hülye pi..a vagy, aki a kutyának nem kell, mert az értelmesebb faszik elzavarják a fa...ba. Azért írtam a nagy darab kopasz állatot, mert az pont megfelel az értelmi szintednek. Aki mentálisan erős, az le se fog sz..ni. De ha ilyen szépen kérted, megkaptad a piros kezet.
2015. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!