Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes komplexusos férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes komplexusos férfiak miért adják ki magukat nőnek ezen az oldalon? (többi lent)

Figyelt kérdés

gondolok itt az olyan esetekre amikor nőként írják, hogy csak a 20 feletti farokkal élvezik a szexet, meg hogy kisebbel na is próbálkozzanak nála... és annyira átlátszó az egész

miért jó ez nekik? miért akarják ilyen aljas módon lejáratni a nőket? :D



2015. jún. 10. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert komplexusosak talán?

Egyébként erre rákontrázok. Mikor kiír egy csaj valami kérdést egy vélt vagy valós párkapcsolati problémáról miért jön az összes csaj egyből azzal, hogy a srác a hibás és rakják ki mert egy semmirekellő?

2015. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ne általánosíts, amúgy én még ilyet nem láttam
2015. jún. 10. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak egy példa hirtelen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Ugyanannyira általánosítottam mint te

2015. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elárulod hogy én hol általánosítottam? :)
2015. jún. 10. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy részük baromira unatkozik munkahelyen/otthon és ezzel szórakozik; a többi pedig szimplán perverz, aki arra izgul hogy fiatal fiúk írogatnak neki...
2015. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!