Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha egy pasi nem szereti az alkalmi kapcsolatokat? 21F

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy nem lenne az az érzésetek, hogy nem is férfi ettől?Tehát még nem is sok lánnyal volt dolga.
2015. jún. 17. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogalomzavar van a leírásodban.


Ha valakinek nem sikerült alkalmi kapcsolatokat szereznie, és ezért nem volt még nővel vagy csak kevéssel, és ezért azt mondja hogy "nem az alkalmi embere" az egyből leesik róla és csak nagyobb kárt okoz mint hasznot.


Szerintem egy férfi dolga, hogy észrevegye a nőt. Nem feltétlen engem, hanem a nememet. És attól szép egy párkapcsolat hogy van a férfi és van a nő, és nem élnek vakon, mégis hűségesek egymáshoz.


Észreveszik ha egy pasi vagy ha egy csaj szexi. Fantáziálnak is róluk.


De ha teszem azt egy férfi szingli és nem mutat vonzódást a nők felé, mert hogy "nem szereti az alkalmikat" az vagy nagyon állszent (vagy nagyon alkalmizik, vagy képtelen rá adottságok hiányában), vagy szimplán kevésbé férfi mint ahogy írod.


Az más ha nem jön össze, de legalább vallja már be a srác, hogy igen, az alkalmi piszkos jó dolog... ha szingli vagy.

2015. jún. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ömm.. az első válaszoló furcsa dolgokat írt le az én nézőpontomból. Ez nem azt jelenti, hogy hülyeség, amit írt, hanem azt, hogy én nem értek egyet vele.


Attól még férfi a férfi, hogy nem volt rengeteg nővel... sőt még akkor is, ha egyetlen nővel sem volt. Az, hogy nem szereti az alkalmi kapcsolatokat, az miért jelentené azt, hogy nem bámulja meg a nőket, sőt, észre sem veszi? Hidd el, nem kötelező fűvel-fával összefeküdni csak azért, hogy a nők jól érezzék magukat :D Sőt, nem minden nő érzi magát ettől nőnek.

Attól még kezdeményezhet valaki, hogy nem csak alkalmi kell neki... nem értem ezt a felvetést. Ha a nő azt várja, hogy dugd meg, akkor várja el mástól.

Te jobban szeretnéd ezt érzelmi alapon csinálni - az égvilágon semmi gond ezzel! :) Az én szememben ettől nem vagy kevésbé férfi! :)

2015. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ha ismerkedés közben kiderül hogy a lány nem akar komoly kapcsolatot csak lazát, vagy akár csak egy dugást és te azt mondod hogy "Kösz, de nem.", az elég rosszul hangzik.


Az oké hogy nem hajtod őket állandóan bulizva és csajozva, de hogy még egy kínálkozó alkalmat sem fogadnál el nekem durva.

2015. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak alkalmi kapcsolatot szeretnék tőled akkor igen zavarna,hogy te nem lennél benne,elég kellemetlen lehet a visszautasítás (főleg ilyen szituációban).


Viszont ha egy kapcsolatban lennék veled vagy egy kialakulóban lévőben akkor mi a fészkes fenéért zavarna az,hogy nem akarsz senkitől sem szexkapcsolatot? Nem attól leszel férfi,hogy fűt-fát megdugnál!

2015. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igen kb erre akartam kilyukadni,hogy nem néznek véletlen ez miatt ,,gyökérnek". Amúgy nem azért mondom, mert ronda vagyok vagy szerencsétlen és ezzel akarok takarózni, hanem mert a legelső nő akivel voltam eléggé átvert, én komolyan gondoltam és ő nem. Azóta valahogy undorodok attól, hogy ilyent csináljak.Ez ilyen tudtalatti dolog, de sikerült ,,kipszichoanalizálnom":) Emlékszem 15 évesen nem ezt gondoltam, végig akartam menni a világon:) csak azóta rossz érzésem van az az élményem miatt.
2015. jún. 17. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

De én még mindig csak azt tudom mondani, hogy nekem alap, hogy a leendőbeli párom imádja a szexet, és ha én nem lennék végigdugná a fél világot, ha rajta múlana, mert megörül a másik nemért.


De ettől független nem igénytelen, de aki számára kicsit is jól néz ki, azzal gond nélkül lefekszik.


Mert pont ez miatt kapcsolat egy kapcsolat, mikor én vagyok neki, mint barátnő, akkor ezt a hihetetlen nagy vágyát el tudja szorítani vagy örökre, vagy addig amíg együtt van velem.


Ez a legszebb egy párkapcsolatban.


Az hogy nem így viselkedik mert nem vonzza ez az alkalmizás, ott ennek nincs gyönyörűsége, hiszen nélkülem is ugyanúgy nem feküdne le mással, szóval én nem hozok rá olyan hatást, hogy miattam kordába tartsa magát, mivel eleve nem alkalmizik.

2015. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6 Te tipikusan az a hölgy vagy, aki kanállatokat keres, akit meg szeretne változtatni... :D

Nincs ezzel gond, de emiatt ne a Kérdező érezze magát rosszul.

Kérdező! Nem aza gond, hogy nem lennél férfi... Hanem hogy gondjaid vannak és ezen nehezen lépsz túl! Félreértések elkerülése végett: megértelek és nem hibáztatlak. :) (úgy értem, hogy írtad, volt rossz tapasztalatod)

Semmi gond nincs Veled... nem is értem a kérdést! :D Nem attól lesz férfi a férfi, hogy mindenkivel kufircol. :)

2015. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!