Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal pasik miert buknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal pasik miert buknak az idősebb nőkre?

Figyelt kérdés
Mit szeretnek bennük?

2015. jún. 19. 06:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Miért? Buknak?
2015. jún. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztaltabbak szexualitás terén,olyat tudnak nyújtani,amit egy tapasztalatlan fiatal lány nem tud.
2015. jún. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal nők buták, csacskák, szétborotváltak.
2015. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Mert a farkukkal gondolkodnak, valahogy igy:

Idosebb+jol nez ki=sokat szexelt=tapasztalt

2015. jún. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt. Életemben nem voltam nálam idősebb nővel, engem nem érdekel a "tapasztaltságuk", a fiatal, "friss hús" az esetem...
2015. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Béla1977 ***** válasza:
Anyagi-szex-biztos háttér
2015. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Én voltam már korombelivel, fiatalabbal és egy 37 éves nővel is. A fiatalabb konkrétan a csókokat helyettesítette az orálissal és nagyon kényelmesen elfeküdt. Nem volt aktív. Aki egy idős volt velem ő már tudta az igényeimet így én is adtam az övéire, vele az volt a gond hogy túlságosan párkapcsolat centrikus volt. Visszatérve a fiatalabbra, ő még inkább... "Most akkor járunk? Szeretsz?" Holott tudta, hogy mik a szándékaim hiszen közöltem vele. 18 éves lányról beszélünk.

Az általad említett "idősebb nők" közül pedig az a 37 éves akivel voltam, tipikus milf volt de a szebbik kategóriából. Adott magára. Mindent bevállalt amit szerettem volna, sőt még utalnom sem kellet rá. Szex után kaját csinált és reggel csak egy cetlit adott "neked akármikor" szöveggel. Nem volt k**va, csak nagy volt a szimpátia. Megértő volt, még párszor élveztem a társaságát.

Így kedves kérdező, bátran állíthatom hogy tapasztalak, tudják mik a pasik igényei, nem kérdeznek, nem fognak hívogatni és jól főznek. Plusz van benne valami extra, hogy nem korodbelivel vagy, ami fokozza a vágyat.

2015. jún. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Azért mert tudják mit szeret a férfi ennyi...
2015. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik rá, hogy Stiffler mamája.
2015. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Puncinak hívják.

A farkukat!

2015. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!