Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetnék csábító egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék csábító egy férfi számára úgy, hogy közösségben vagyunk, és így diszkrétnek kell lennem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Öltözködés, testbeszéd, ilyesmi.
2015. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kihívó pillantások, diszkrét célzások, érintések..


óvoda óta ezt tanuljátok, hogyhogy nem jön ez még magától??

2015. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát, nekem még nincs sok tapasztalatom...

Csinos leszek majd, de arra gondolok, hogy vele hogyan viselkedjek. Akkor mosolygok és néha próbálok majd összenézni vele. De ezen kívül nincs még valami?

2015. jún. 19. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Oda-oda pillantások kis mosollyal, finomabb érintések beszélgetés közben, kétértelmű és poénos megjegyzések.
2015. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el előtte, nézz rá cinkosan, mosolyogj rá. A szokások szerint a következő lépés a fiu dolga: oda kell lépnie hozzád. Ekkor kezdődik a szóbeli játszma. Kívülálló számára általános témákba belefűzni pár utalást arra, hogy vevő lennél erre-arra.. stb.
2015. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csinos ruha, szoknya esetleg amiben ha leülsz kilátszik a combod és felé fordulsz, persze megsúghatnád milyen közösség ez
2015. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-s, nekem se jön magától, nem vagyok hódító típus.
2016. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!