Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt bárki akit izgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt bárki akit izgat a pisi szex téma?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon rá vagyok kattanva , hogy egy lány lepisiljen. De nem hiszem , hogy könnyen lehetne erre partnert találni , nem azért írok, hogy itt találjam meg a partnerem hozzá csak, hogy felmérjem , hogy körülbelül hányan lehetnek akiket ilyesmi izgat.

Egyébként lehet mondani , hogy beteges meg ilyesmi de nem tudok mit tenni ellen. Viszont például az anális szex egyáltalán nem izgat.



2015. jún. 22. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
keress egy csapat hajléktalant, pár százasért szerintem le is szarnak:)
2015. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem is izgat kicsit, és kipróbálnék iylen dolgokat de fiú vagyok. Én sem hiszem hogy valaha is találnék erre partnert.
2015. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már találtam itt. F vagyok
2015. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bujj bele a női wc be és ott lefognak pisálni jo páran
2015. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lepisilek bárkit
2015. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: köszönjük, Jenő :)
2015. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
engem is izgat de még nem találtam csajt aki beválalná
2015. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat és lány vagyok. Szerintem sem beteges, egyébként szerintem sok lány izgulhat rá, mivel a pisilési inger érzése nálunk szorosan összekapcsolódik az orgazmussal. Csak nagyrészt letagadják, mert nagyon sok lány prűd, másrészt fél dolgokat megbeszélni a párjával.
2015. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy ez a lányokkal. A barátnőm is szexelés előtt pisil majd közben is kirohangál de még nem sikerült rávenni, hogy pisiljen a számba. Nem egyszer kértem már rá de azt mondja, hogy úgy nem bir pisilni. Annyit sikerült nála elérni, hogy nem töröli meg a punciját hanem én lenyalom, de ez nem az igazimert az az egy két csepp csak a nyelvemen szétterül pedig én szeretném meginni.
2015. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem is nagyon izgat ez a dolog!! 14/L
2015. szept. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!