Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuális lányok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális lányok, ha csókolóztatok lánnyal azt miért csináltátok?

Figyelt kérdés
Nem egy lány ismerősöm mesélte, hogy csókolózott már lánnyal, de hogy Ő hetero. Sosem értettem az ilyeneket. Az ilyen emberek akkor biszexuálisak?
2015. jún. 24. 13:51
 1/3 anonim válasza:

Kiváncsiságból csinálják nagyrészt,gondolom egyszeri alkalom volt mindegyiknek... Ettől nem lesz sem biszexuális,sem leszbikus

17L

2015. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kiváncsiságbol. Nekem volt hogy egy fiu megbántott és kicsit ittasan hülyéskedtünk hogy ne ö legyne az utolso akivel csokoloztam ezért smaciztunk egyet a barátnömmel. Jot nevetünk rajta aztán, ennyi:D ennek ellenére teljesen heteo vagyok, soha nem vonzottak a nök ugy. Utcán persze megnézek egy szép csinos nöt de csak azért mert hogy milyen jo neki hogy csinos,vagy hogy milyen szépen öltözködik. Soha nem jutott még eszembe olyan hogy "jaj de kinyalnám vagy megolloznám" :D

21l

2015. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer pénzért (táborban voltam lb-mmel és elfogyott a pénzünk) meg egyszer mert részeg voltam.
2015. jún. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!