Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szexkapcsolatban ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szexkapcsolatban ti hogy tekintetek a nőre? Könnyűvérűnek tartjátok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nekem mikor volt en szamithattam ra, barmikor hivhatott o is engem. Es mindig kedves votl. Vacsorazni is szoktunk egyutt, vagy mozizni.. Mint egy kapcsolat, csak megsem vptl az mivel nem tartoztunk beszamolass egymasnak :) 23N

2015. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nállam sem volt ilyesmi :) ugyan úgy beszéltünk mint a barátok lennénk csak közben szexeltünk is jókat :)
2015. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

mint nőre

nem,dehogy

2015. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Anonymer ***** válasza:
Én igen, annak.Egy eszköznek tekintem, nem tartom Nőnek, csak cafkának.
2015. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, ugyan úgy bánok vele, mint egy baráttal. Csak neki be is teszem.

Szexkapcsolatot keresek.

22/F

2015. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartom könnyűvérűnek, hanem barátként kezelem és Nőként tisztelem. Nem csak szexeltünk, hanem sokat beszélgettünk, időnként közös programokat is csináltunk egy ilyen korábbi kapcsolatomban, ami sokáig és jól működött.

Most újra ilyen kapcsolatot keresek. Szóval, ha valaki a lányok közül kipróbálná, írhat privit :-)

2015. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!