Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szex? Fiúk popsiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szex? Fiúk popsiba vagy punciba jobb dugni a péniszt?

Figyelt kérdés
Lehet e- baja egy lánynak ha síkosító nélkül csinálják?

2015. jún. 24. 22:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
26%

De most komolyan, mi olyan kva vonzo egy lany segglyukaban? Jo oda bedugni a farkatokat ahonnan szarik? Biztos nektek is jol esne ha jol megpakolnanak ott hatul. Hol tart ez a Vilag :D..

19/l

2015. júl. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó!


1. Mi közöd hozzá, hogy más embereknek mia jó?!

2. Szerinted a szánk mire való? Orálra? Nem. Attólmég jó csinálni? Igen...

3. Annyi biológiai ismerettel rendelkezbetnél mielött okoskodsz, hogy a férfiaknak kellemes érzés, ha análisan kényesztetik Őket... Ugyanis nekik van prosztatájuk! Ennek masszírozása néhány ember számára legalább akkora öröm mint a "rendes" szex. Most tök mind1, hogy melegekről beszélünk, vagy hetero párokról (ugyanis Ők is csinálják ujjal, műpénisszel, vagy akár felcsatolhatóssal), vannak férfiak akok számára nagyon élvezetes.

Persze van olyan férfi is akinek érzéketlen a prosztatája, s neki nem okoz örömet az anál, ez kb. olyan mint amikor egy nőnek nem lehet hüvelyi orgazmusa.


A lényeg, hogy semmi jogod ítélkezni más emberek szexuális szokásai felett míg azt nem a te nappalidban gyakorolják. Az ilyen itélkező, mindenbebeleavatkozó, egocentrikus emberek miatt tart ez a világ ahol és nem az anál vagy épp a homoszexualitás miatt!

2015. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
97%
Férfi szemmel a női se..lyuk erogén terület, vonzó. Én is szívesen nyalogatnám egy csinos, formás női hátsót.
2016. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Punci elsődlegesen, de ünnepnapokon popsi is. És sima szex közben is szeretek kicsit játszani a segglyukával, ráköpni, simogatni esetleg ujjazni vagy egy plugot bedugni. Orálnál belenyalok a seggébe is.
2022. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem! Imádom kinyalni és megdugni is, persze ha a partnerem is benne van.
2023. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem punciba és popsiba is dugni,jó szük puncija van és izgató kerek popsija van a páromnak így,ezért is szeretem a puncit és az anált is.
jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!