Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki, hogy meleget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogy meleget játszottam, hogy megfogdoshassak egy csajt? Ti csináltátok már?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, rocker. A sör a gyengém, és van egy nagyon hosszú hajú rocker srác haverom. Szerintem minden embernek van egy igaz barátja nekem ő az. Van egy törzshelyünk, ahova rendszeresen beülünk sörözni, dumálni. Egy fullos, de nagyon buta lány felfigyelt ránk, mert ő is ott szokott lenni ezekszerint. Már kicsit ittas volt, (ja amúgy tegnap történt az eset) és odajött hozzánk. Elkezdett beszélni, hogy amerikában megszavazták a melegházasságot. Mivel tetszett a lány meg minden barátságosan viselkedtem vele, és mivel a melegekkel nincs bajom, csak engem hagyjanak ki a bulijukból valamiért támogattam a melegházasságot. Talán csak a tudatalattim szólt, hogy értsek egyet a csajjal. Ekkor megszólal, hogy sokat látlak itt benneteket, ti is szép pár vagytok. Lesokkoltunk meg se nyikkantunk. Aztán mivel én mindden hülyeségben benne vagyok a csajt úgy se ismertük egymásranéztünk a haverommal és elkezdük játszani a meleget. (jó hát akkor már whiskyztünk. Lehet, hogy az is rásegített. Eltelt így vagy 30 perc, mire a női testre terelődött a téma. És akkor rákérdezett a csaj, hogy hát mégis attól hogy a fiukat szeretjük, ha meglátunk egy szép lányt azért a külsőségek közt tesztek különbséget, hogy szép-e vagy nem? Haverom rávágta, hogy a hetero srácok is szokták azt mondani egy jól kinéző hapsira, hogy a kv..a életbe, azért jó lenne ha így néznék ki. Szóval mi is megnézzük a lányokat, hogy jó a popsija bár az enyém is ilyen lenne stb. Ekkor a lány már nagyon be volt nyomva, felállt és megkérdezte, na és szerintetek nekem jó alakom van? Egyből válaszoltuk, hogy igen.

Jött a következő kérdés, hogy a cicimet szeretem magamon a legjobban nem túl nagy, de feszes. megfogjátok?

Egymásra néztünk a haverral, prbáltuk az örömöt leplezni az arcunkon, fapofával mondtam, hogy miért is ne, a lány ismerőseink melltartó nélkül napoznak előttünk. Odajött, hozzám megmarkoltam a mellét, olyan jó volt, hogy az hihetetlen, majd ilyen homi hangon mondtam hogy belevaló csajszi vagy. haverom ugyanezt csinálta a fenekével. Megpaskolta a csajnak, aztán próbálta visszafogni magát. Hát nem olyan rossz-mondta. :D kicsit még beszélgettünk az igaz szerelemről, meg az állatokról, aztán eljöttünk. Mindenkinek vannak részeg történeteik, nekem is van egy pár, de eddig ez volt a legjobb. :D Játszottatok már ti is meleget?



2015. jún. 28. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez melyik c. kategóriás limonádé script-je?
2015. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az a scrip?
2015. jún. 28. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Forgatókönyv.
2015. jún. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért ennél jobbat találnék ki.
2015. jún. 28. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a legjobb ivós történeted, akkor még van hova fejlődni.
2015. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, válaszolnék, de ezt nem fogom elolvasni, bocs, olyan hosszú...
2015. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hanyas méret volt körülbelül?
2015. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor nagyon gáz vagy ember :D
2015. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sztem jópofa.

csöcsért és seggért bármit :D

2015. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ráb...tál arra, hogy homokost játszottál, mert így csak letaperolhattad, amúgy meg lehet, hogy lazán hazavihetted volna a csajt. Bár te tudod, de én inkább a csajjal játszottam volna el fél órán keresztül, hogy jó vele...
2015. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!