Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen alkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen alkatú pasik tetszenek a leginkább és milyen alkatúak nem jöhetnek szóba egyáltalán?

Figyelt kérdés

Izmos akinek van valamennyi pocakja

Szálkás izmos

Vékony

Vékony, de pocak van

Vagy a dagi (szebb szóval mackós :D )


Illetve, ha jó teste van, de annyira nincs jó arca vagy ha arcra tetszik, de a teste nem a te ízlésednek megfelelő, melyik variáció a jobb ? :D



2015. jún. 29. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Izmos test mindenkepp..:) en azt nagyon tudom ertekelni.. Nalam az hatalmas plusz pont.. :) de azert legyen helyes is.. Es ne legyen pihent agyu..:D 16L
2015. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az arc fontos. Nekem azok nem jönnek szóba akik nagyon vékonyak, vagy nagyon kövérek (bocsánat a kifejezésért), na meg akik szét vannak gyúrva. Normál testalkat ami nekem bejön se túl duci, se túl vékony.

21L

2015. jún. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vékony, akár kissé lányos (de legyen valami váll és mellkas, mert hervasztó, ha ilyen kis giliszta valaki), selymes, fehér bőr :) (a párom ilyen)

2. szálkás izmos (de van egy szint, ami már sok)


A többi nem vonz.

Plusz a nők jobban tetszenek a férfiaknál, szerintem szinte mindig szebbek, a női mell pedig a világ egyik legjobb találmánya, de ez más kérdés.

2015. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

feminin, vékony, hosszú szempillák, nagy szemek....

nőies testalkat a legjobb... perszenem túlzottan

vékony.

2015. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem a mackós, akihez oda lehet bújni :3

vagy az átlagos, de nem szeretem, ha valakinek túl vékony a combja. nem tudom miért :D

2015. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2015. jún. 30. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első mindenképpen az arc. Nem is értem azokat, akiknek nem. Az arc az emberi test lényege!

Lehet bármennyire is az én ízlésemnek megfelelő teste, (átlagos, de férfias felépítésű, jó mozgású, megfelelően sportos, nem tunya, és nem elhízott...ez már egy csomót kizárt azokból, amit írtál) ha az arca nem jön be, nem érdekel. Nálam az arc határoz meg egy embert.

Most csak a kinézetről beszéltem. Ha tágítjuk a kört, és a jellemet (ami így az első helyen van) is belevesszük, akkor a legfontosabb a jóindulat, hűség, és intelligencia.

De ha ez mind megvan, viszont a kinézete nagyon nem tetszik, akkor nem megy. Nagyon közeli barátok lennénk, testvérként szerethetnénk egymást, de úgy nem vonzódnék hozzá.

2015. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jól néz ki az arcom, de egy mosolyt se kapám egy nőtől se életem 22 éve alatt (talán mert alacsony vagyok)...
2015. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Képzeld, nekem is egész jól néz ki az arcom, mondták is (persze csak a szüleim, meg a barátnőim) egy mosolyt sem kaptam egy sráctól sem...talán azért, mert kicsi a mellem és vastag a combom...


Na, ez kb ugyanolyan volt. És igaz is.

Azzal semmi gond nincs, ha valaki acsony.

Ameddig valaki akár egy centivel is magasabb, mint én, addig nem érdekel a magasság.

Nem mellesleg...lehetsz alacsonyan is szép, és magasan is ronda.


Nem lehet, hogy az öltözködéseddel van a gond? Hogy annyira taszíto?

Csak találgatok...

2015. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!