Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne az első reakciótok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az első reakciótok ha egy régi jó ismerős pár akivel eljársz vagy ha van párod eljártok kirándulni nyaralni fürdeni stb És eléd állnának hogy esetleg nem volna e kedved egy közös sex hez 3 as ban vagy ha párod is van a pároddal 4 es ben?!

Figyelt kérdés

Mit mondanál először és ha át gondoltad vagy át gondoltátok a pároddal mire jutnátok??

Bele mennétek a dologba vagy ez már nem fér bele egy nagyon jó barátságba??!!

Fiúk Lányok párok véleményét várom

35/F



2015. júl. 2. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem férne bele, de talán kissé konzervatív vagyok.
2015. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: konkrétan te mit gondolsz?


szerintem,ha olyan a kapcsolatotok,belefér,egyszer mindent ki kell próbálni :D

2015. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem a véleményem hogy én a párommal át gondolnám a felkérést és esetleg ha tovább nem de az egymás előtti szex ig el mennénk és ha esetleg akkor és ott a helyzet többet meg enged és nincsen senki ellenére akkor tovább lehet lépni de csak ha mind kettőnk így gondolja

És mivel ha régi és nagyon jó ismerős pár szerintem nem lenne feszültség ezek után sem a dologból ez a véleményem de jó lenne egy olyan pár vagy nő férfi véleményét hallani aki volt ilyen helyzetben már!

2015. júl. 2. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:

mi ismerős párokkal soha nem beszélünk mégcsak hasonló témáról sem, az sincs kimondva hogy egyáltalán szexelnek-e a párok tagjai egymással

szóval még ilyenek sincsenek hogy: képzeljétek a múltkor sátorozni voltunk és olyan szűk volt a hely hogy majdnem kirúgtuk az oldalát

így igencsak meglepne ha ezzel állnának elő és furcsának találnám, hogy ennyire félreismertem őket

természetesen innentől próbálnám kerülni őket mindenféle kifogásokkal lemondani a programokat mert ez azt jelentené számomra hogy vagy egyikük vagy másikuk esetleg mindkettő rám van indulva és ilyen emberek közelében nem szívesen vagyok ha az érzés nem kölcsönös

2015. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mi kipróbálnánk. Ha tényleg olyan jó barátságról van szó, akkor kipróbálnánk.
2015. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti nemet mondanék. Uh a hideg is kirázott.
2015. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!