Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire véljem a viselkedését...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a viselkedését ennek a nős férfinak?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és van egy szomszédom aki nős 40 körüli és elég fura velem . Néha flörtöl de néha nagyon bunkó velem (pl feltunően kerül engem vagy hozzám se szól főleg ha kettesben maradunk a kertben) Amugy egy kedves normális lány vagyok szóval szerintetek miért ilyen aztán olyan a viselkedése ?
2015. júl. 4. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyszer jó, egyszer rossz kedve van és ettől függően videlkedik veled kedves fiatal lányként vagy éretlen tiniként, épp amelyikhez kedve szottyan. Nem szerelmes beléd, ha erre vagy kivancsi.
2015. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néha kicsit bekattannak a középkorú férfiak, és azt hiszik, hogy tök normálisan viselkednek. Amikor orvost váltottam 18 évesen, valami 50es pasi (házas, volt gyűrűje) olyan szinten elkezdett flörtörni, hogy már úgy voltam vele, hogy haza megyek.. Talán így próbálják izgalmasabbá tenni az életüket, vagy Hugh Hefnernek képzelik magukat, nem tudom. Minden esetre próbálj meg minél kevesebbet kettesbenn lenni vele, ha meg mégis találkoztok, mondd neki, hogy sietned kell valahova, aztán hagyd ott a feancba.
2015. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szimplán csak nem Te vagy neki a központ az életében. Néha van kedve flörtölni Veled, máskor meg nem igényli a társaságodat. Ennyi.
2015. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a szembeszomszéd néha :)) a multkor még azt is felajánlotta, hogy elvisz engem kocsival, néha fütyöl utánam, megdicsér, hogy milyen jó testem van :)) Néha meg épp, hogy köszön, de én csak nevetek rajta :P
2015. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!