Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit szóltok az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szóltok az ilyen merev, lefelegörbülő peniszemhez? Szép, jo stb . Véleményeket kérek! Ja és kitalalkozott mar ilyennel?

Figyelt kérdés
A kép itt lejebb lesz...
2015. júl. 12. 17:58
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem volt szex senkivel sem ;)

Meg kicsit szegyellem is :(

De lany vagy?

2015. júl. 12. 18:37
 12/23 anonim ***** válasza:

# 11


Inkább nő, mint lány.


Szégyellned nincs mit rajta, bizonyos fokú görbület normális is, de nekem laikusként fogalmam sincsen, hogy milyen mértékű, egy urológus meg nyilván mást is vizsgál rajta, amit mi egy kép alapján nem tudunk megítélni.


Szerintem inkább menj el orvoshoz, hogy megnyugodhass, ha meg netalán bármi teendő van vele, akkor inkább előbb derüljön ki, mint utóbb.

2015. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát én elsőre meg ijedtem nem poénkodni akarok de a kifli jutott róla eszembe rögtön meg hogy nem fáj?? én el sem tudom képzelni hogy nekem ilyen legyen rögtön meg is néztem de nekem egyenes mint a cövek az előttem szólók tanácsát fogadd meg és nézesd meg urológussal mert én pl el sem tudom képzelni vele a sex et bár amilyen vibrátorok manapság vannak ez nem is túl extra dolog hozzájuk képest

35/F

2015. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy egy urológus sem fogja megnézni mereven, neki is képet kell vinni. Szóval egy urológus is csak ilyen képek alapján tud ítélni, illetve megultrahangoz.
2016. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik..:3
2016. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Ha egeszseges en elfogadnam.
2016. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem rossz;)
2016. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Csak irigyek a "G" pont masszirozodra.

Ez ugyan olyan mint amelyik folfele ilyen gorbe,

az hanyatt fekvo lanyoknal elonyos.

Semmi baja a farkadnak.

2016. márc. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen. Csodákat tudsz vele művelni. Ne parázz. Gépelj! G pont izgató és análnál is pozitív a hatása☺ Valami letapadt inak miatt ilyen..... vagy valami hasonló. Műteni lehet, de felesleges és körülményes.32/f
2016. márc. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire görbével még nem volt dolgom,de én imádom ha görbe jobb :))

Sz,tem semmi baja...Nincs mit szégyellj rajt,,használd és rájössz a nők lányok imádni fogják bizonyos pózokban :)

De ha már rendesen beparáztattak nézesd meg,ha azt érzed meg nyugtat az téged :))

2016. márc. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!