Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha azért nem akarunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha azért nem akarunk ismerkedni (néhány barátnőm és én), mert félünk az análmániásoktól?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm nemrégiben összejött egy sráccal még így is, hogy nem akart ismerkedni emiatt, de ez a pasi bizonygatta, hogy nem akarja az anált, aztán egyszercsak mégis felhozta. Gondolom nem volt más csaj a láthatáron, így azt mondta neki, ő sem akarja az anált. Szerintem hülye a pasi, mert simán foghatna bárhol olyat, aki szereti seggbe, így nem értem.

De ezek után csak még jobban elment a kedvünk attól, hogy ismerkedjünk, és méginkább nem bízunk meg egy pasiban sem.

Mennyi az esély rá, ha rákérdezek egy pasinál, hogy szereti-e análisan (én direkt nem mondanám, hogy nem szeretem, hogy ne befolyásoljam) őszintén válaszol?

Análon kívül más nem okoz gondot, az orál sem, szeretem a durvább szexet.

Vagy már minden pasi csak seggbe akarja?


2015. júl. 13. 09:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem az anált és ezután se fogom!! 25 F
2015. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
Mi van, ha análisan akarja? Legfeljebb nemet mondassz neki.
2015. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Azért ki lehet mondani: NEM, aztán "oda" nem csináljátok. Minek ezt túlbonyolítani?
2015. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Kötve hinném hogy minden férfi csak seggbe akarja, ez általánosítás. Jópár barátom van, közülük egyik sem szereti az anált. Én sem, kipróbáltuk, nem jött be. De a lány is akarta.

Ha ennyire paráztok tőle, kérdezzetek rá mindjárt az első randin! :D

26/F

2015. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Nyugi csajok! Ez csak divat a sok fiatalnak, nem mindenki szereti.. Ha meg felhozza a témát, csak annyit mondasz hogy : NEM. Én pl csak akkor dugom oda ha a csaj akarja.... ha nem akarja csak szenvedés az egész. :)
2015. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Idiotizmus! Nem adod meg a lehetöséget magadnak normális kapcsolatra sem!!!!
2015. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Ha azt mondom, hogy NEM, attól még akarni fogja...

Aztán vagy rámerőlteti (volt pasim ezt csinálta, tudom, egyik oldalról azt fogom hallani, hogy gyenge a jellemem, mert hagytam, a másik fele meg azt fogja mondani, hogy gáz vagyok, mert nem élveztem, aztán jönnek az olyanok, akik ajánlgatják, hogy de így meg úgy csináld és akkor garantált az élvezet, és azok is csak rábeszélnek, hogy csináljam... -.-), szóval vagy rámerőlteti, vagy megcsal, vagy lesz valami, amit soha nem tudok neki megadni szexuális téren... így nem érzem magam valami "teljesnek".

Örülök, hogy sok férfinak ez nem gáz, mármint ha a csaj nem akarja "úgy". Annak még jobban örülnék, ha egy ilyen férfival személyesen is találkoznék. :D

2015. júl. 13. 09:33
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

NEm gáz, hanem szomorú.


Én is ezért nem ismerkedek, és jó pár lányismerősöm is így van ezzel.


Azzal vigasztalom magam, hogy így legalább több pasi jut az olyan nőknek, akik szeretik análisan, így legalább ők boldogok lesznek, hogy egymásra találhatnak. :D

2015. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én undorítónak találom az anált, de ez ilyen méreteket ölt, hogy rendesen rettegnek a nők? :D Nem tudom elképzelni... 21/F
2015. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kérdező mi a véleményed a bdsm-röl,kipróbálnád?
2015. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!