Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejövök egy csajnak de én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök egy csajnak de én szexelni akarok vele, mit csináljak/mondjak neki?

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexelj vele.
2015. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz, még sosem találkoztunk de mondjam neki egyből higy menjünk dugni? Valami rávezetés vagy tudomis én?
2015. júl. 22. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első lépés valamilyen ürüggyel randira hívni. Nekem sosem volt bőr a képemen odamenni egy vadidegenhez, de vannak olyanok, akiknek megy ez. Én már dolgoztam, de volt egy 16 éves gimis csaj, akivel szemeztünk, addig gondolkoztam azon, hogy miről tudnánk mi ketten beszélgetni, amíg elvitte valaki más, pedig már majd egy éve szemezgettünk, de nem mertem leszólítani. Mert ha zavarba jössz, már el is vagy küldve. Aztán a randin először csókolózni kell, el kell csalni valami félreeső helyre, és ott lehet próbálkozni és ha már hagyja magát fogdosni, akkor talán jöhet a többi. Van olyan is, amelyik még fél év járogatás után se hagyja magát.
2015. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még sosem találkoztatok?
2015. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem
2015. júl. 22. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

már bocs, de hogyan tudod, hogy bejössz neki ha nem találkoztatok.

Első lépésként találkozz vele, randizz vele és utána döntsél, mert így még te sem tudhatod.

2015. júl. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy szexelni akarsz vele?
2015. júl. 23. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!