Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mostanaban nem vart modon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanaban nem vart modon teherbe esnel, mit csinalnal?

Figyelt kérdés

Kitartana melletted a parod szerinted?


(a sok leheteketerhes kerdes kapcsan jutott eszembe a kerdes)



2015. júl. 22. 12:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Elvetetném.

Szerintem támogatna a barátom.

2015. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
49%

Fenomenálisak a mai emberek...


abortusz, adoptálás...


Fogalma sincs a mai fiatalságnak, mit is jelent egy terhesség, egy baba. Milyen veszélyei lehetnek egy abortusznak.


Attól most eltekintenék menyire etikus, egy leendő életet megölni, meg attól is, hogy millió ember vágyik gyermekre, de nem lehet nekik sajnos.


Az adoptálás jó ötletnek tűnik, de 10-ből 8 anya nem tud lemondani a gyermekéről, mikor a szülés fájdalmai után megkapja a mellkasára a kis jövevényt.


Az aki az abortuszt látja első megoldásnak, egy emberi hulladéknak tekintem, ugyanis sexhez volt esze, de védekezéshez már nem. Ha védekezés mellett csúszott be, ( mert van ilyen is ) akkor sem az abortusz a megoldás. Inkább, a helyzet mérlegelése, támogató családtagok felkeresése, legvégső esetben az adoptálás.


A barátnőm, épp babát vár, bár nem terveztük. Védekezés mellett jött össze. Tegnap lett bizonyos, de eszembe sem jutott az abortusz, vagy az adoptálás. Nem élünk fényesen, de mindent megadunk majd neki, ami tőlünk telik.

2015. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%

12-es: Ó, Istenem.

Gratulálok Nektek, meg hogy képesek voltatok vállalni a gyereket.

DE valakinek nincs meg az a lehetősége ami nektek. Ezért nem kéne valakit emberi hulladéknak nevezni, mert bevállalná az abortuszt.

Az örökbeadás sem mindenkinél opció. Kihordani, megszülni a gyereket, aztán odaadni másnak SOKKAL megterhelőbb testileg és lelkileg, mint egy abortusz. Erre SENKIT nem lehet "kötelezni".

Egy magzat nem lehet előrevalóbb már érző embernél/embereknél.

2015. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
75%
Minden bizonnyal elvetetném! Ha szexre kerül a sor, mindig odafigyelünk a vedekezésre, de sajnos így is becsúszhat, szóval abortusz, nekem nem kell 21-22 évesen gyerek, bár később se, de ezt most hagyjuk.
2015. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Miert kell lepontozni a normalis valaszokat? Olyan idiotak itt egyesek h az agyam eldobom. Nem ertetek egyet ezert lepontozzatok? Es azt aki azt irta nem lenne gond parja mellette allna miert kellett lepontozni? Hanyok az ilyen buta emberektol..
2015. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Megtartanám és szerintem a barátom is támogatna... Legalábbis ajánlom neki. :D DE ez nem fordulhat elő.
2015. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

# 13-as. Számos védekezés létezik! Ha megfelelően óvszerrel történik a közösülés, szinte esélytelen teherbe esni.


Szóval bárki bármit mond, az esetek igen elenyésző hányadában kivédhetetlen egy nemvárt terhesség!

És tartom amit mondtam! Aki nem védekezik, csak felelőtlenül kamatyol, majd rohan abortuszra, igen is hulladék!!!


Másrészről egy abortusz is elég lehet a későbbiekben a meddőség kialakulására. Szerencsére. Aki abortusz mellett dönt egyszer is, nem érdemel gyereket. Kivéve, ha egészségi állapot miatt volt abortusz. De az egy másik kategória.

2015. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Engem is lepontoztak. Hajrá Pont le....
2015. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

17-es, nem azt írtad, hogy a barátnőd védekezés mellett esett teherbe?

Nem lehetsz ennyire...

2015. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

#17: Inkább azok a hulladékok, akik így beszélnek számukra ismeretlen emberekről. Igen, mint amilyen te is vagy.

Az hogy te betegesen abortusz ellenes vagy, az az egyéni szoc.problémád, mindenki más meg azt csinál, akkor és úgy, ahogy és amikor ő akarja. Az ő élete, az ő teste, az ő ismétlem, az Ő döntése.

És te is mondhatsz bármit, az én kishúgom fog.gátló mellett született. Jéé azta, ki gondolta volna. Egy ismerősöm gumi mellett lett terhes. Na hát. Igen is előfordul az ilyesmi, és igenis szíve-joga eldönteni, hogy megtartja-e avagy sem a gyereket.

Számodra lehet hogy gyilkosság, más számára pedig nem (számomra sem az), nem egy kifejlett gyereket vetetsz el, hisz pár hetesen még nincs is kifejlődve. Ha akkor szülnéd meg, amikor abortuszra mész, mindent szülnél csak egy "rendes", minden szempontból kifejlett gyereket nem. Innentől kezdve erős túlzás ezt gyilkosságnak nevezni.

2015. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!