Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra milyen a megfelelő és szép pénisz?

Figyelt kérdés
Nemcsak méretre gondolok (arra is), hanem kinézetre (metélt/nem metélt, borotvált/nem borotvált, egyenes/görbe stb) is. Ezen pontok alapján ti hogy jellemeznétek az ideális péniszt?

2015. júl. 27. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Átlagos méret, vagy átlagnál picit nagyobb, de nem óriási. Nem metélt, borotvált, de kicsi szőrzet nem probléma. Egyenes.:)
2015. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tessék napi szinten tájékozódni, f..szságok (szószerint hehe) kérdezése helyett :D

[link]

2015. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért f**zság? A lányok válasza nem biztos, hogy a tudományos maszlaggal vág egybe. Én valódi lányoknak akarok örömet szerezni, nem elvont tudósoknak. És remélem, az enyém cuki, ha nem is éppen nagy, jó, talán nem is kicsi. De remélem szexi. Bocs, nem küldök priviben képet. mert elsüllyednék, de remélem lesz, akinek élőben megmutassam, miután kitártuk a szívünket....
2015. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, ez kicsit nyálasnak sikerült, nem így szántam, nem is ilyen vagyok. Inkább olyan pasi, aki kézzelfogható, mosolya, illata van, és izgul, mielőtt egy lánnyal randizik.
2015. aug. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!