Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek hány évesen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hány évesen volt az első lábfétises élménye, és hogy tetszett nektek meg a partnereteknek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 29. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem 12évessen volt az unokatesom azt kérte hogy lépjek a fütyijére!
2015. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor 27 évesen a páromnak megvettem az első méregdrága csizmát.

Nagyon tetszett neki.

2015. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

még nem volt de nagyon szeretném ha lenne :(


22/f

2015. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen, amikor a 13 éves atletizáló hugom kérte h tapogassam meg a vádliját meg a combját h elég izmos e sztem. Én meg tapogattam, simogattam, nagyon élveztem.
2015. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam amikor a párom megkért, hogy simogassam a lábammal a farkát és próbáljam meg neki így kiverni. Kicsit csikizett, de tetszett, hogy ezzel a testrészemmel is fel tudom izgatni, míg sok pasit meg teljesen hidegen hagy egy női láb. Neki is bejött, mert velem próbálhatta ki először. Azóta is rendszeresen csináljuk.
2015. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Azért van itt egy pár igen, igen beteg válasz. :DDD Én is a párommal éltem meg először. Észlelte hogy nézem a lábait, majd pillanatok alatt kapcsolt és az ölembe lökte azzal a kérdéssel hogy "áztassuk el a gatyát?" :D
2015. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
3-ban(de nem biztos h akkor) egyik lánynak az osztályból megmaszíroztam a lábát. Nekem tetszett és szerintem neki is.
2015. júl. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Geri19921012 válasza:
Nekem kb. 3 éve mikor randiztam egy csajjal. Topánkában volt, látszott az egész lábszára. Nagyon lábfétises vagyok. Leültünk egy padra majd kérdeztem csikis e a talpa. Azt mondta nagyon. Megfogtam a lábát levettem a topánkáját majd az ölembe tettem a lábát. Nagyon jó érzés volt. Aztán azt mondta nagyon csikis így elvette, hiába mondtam hogy megmaszíroznám..:/
2015. szept. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyszer egy tàborban kb. 2 éve felelsz és merszeztünk. Én voltam a soros és azt mondták, hogy nyaljam meg egyik lány talpát... Én élveztem ő már kevésbé... :( majdnem végignyaltam de elvette a talpát :(
2015. nov. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem óvodás korom körüli az első lábfétises emlékem.

Persze az akkor még nem szexuális indíttatású volt, és a mai napig jobban izgat a látvány a tettnél, ami a lábakat illeti.

Akkor ovisként állandóan kérdeztem az óvónénit, hogy nem lehetünk-e mezítláb, és mikor nagyritkán megengedte, mindig az volt a mániám, hogy betemethessem a lányok lábát.

A mai napig egyébként imádom ha egy lány mezítlábas, pláne ha süppedős homokban vagy sárban mászkál, de az ágyban nem mindenem a láb. Persze jól esik, ha puszilgathatom, esetleg ha aktus alatt a lábujjait szopogathatom, de nem mindenáron, és nem kizárólag a láb az egyetlen örömforrásom; sokan mégis perverznek tartanak.

2015. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!