Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális hogy ilyen sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hogy ilyen sokáig bírom élvezés nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy ha felizgulok akkor nagyon áll a farkam. Szóval tényleg nagyon kemény. És elkezdünk szexelni, egyre jobban keményedik és eljutok arra a pontra amikor szopás közben vagyunk és nem bírom tovább hanem be akarom rakni a punciba. De ez az érzés nagyon erős. És amikor behelyezem, nem bírok magammal, vadul mozgatom ki be, mert annyira jól esik és még mindig nem élvezek el. Egyre gyorsabban mpzgatom és a csaj már tocsog a nedvtol már orgazmust is kap, de egyre inkább dugom es olyan jó érzés...aztán van egy pont amikor valami elindul a nemi szervembol az agyamba ilyen zsibbadt nagyon jó érzés és akkor elélvezek de teljes erőből nagyon jön belőlem a cucc. Eddig minden barátnőmtől azt mondta hogy a szex nagyon jó velem és hogy a farkam már -már természetellenesen kemény...ennek örüljek vagy baj hogy csak így jutok el a csúcsra? Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 31. 00:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
te nagyon buta vagy :D
2015. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Attól orgazmusom lett, hogy leírtad 😄😄
2015. júl. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én normális válaszokat akarok!!!
2015. júl. 31. 00:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Az nem normális válasz , hogy még végig sem értem az olvasással már nedves voltam?? :D

#2

2015. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megkivántalak kérdező
2015. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt nőként mondom: eddig mindig férfinál hasonlót tapasztaltam, úgyhogy nem hiszem, hogy olyan különleges lenne...
2015. júl. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Te egy szexistennek születtél. *-*
2015. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mire a vegere ertem 3x elveztem el.. Te aztan tudsz vmit ocsi
2015. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Most ezt azért írtad, hogy dicse... Várjunk csak. Ah, én is nedves lettem ember. Mi az Isten.
2015. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2-3 órákat tudok hevesen dugni, aztán negyed óra pihenés után újra... tanulj még sokat
2015. júl. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!