Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti is örülnétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is örülnétek ha a nöknek nem lenne ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
és akkor lehet nem lennénk szüzek, grat csajok

2015. aug. 1. 18:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Én nemvagyok szűz, de azt mondjuk nemigazán értem, hogy 1-2 csaj miértnem képes még barátkozni sem számukra nemtetsző pasival... :)
2015. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem a nők hibája, hogy lúzer szűzcsimbók vagy.:)

18/L

2015. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

A külső annyira fontos, hogy az ízlésnek megfeleljen és ehhez nem kell, hogy az illető jól nézzen ki, csak tetsszen. Ha nem tetszik, akkor nem vonzódom hozzá, ha nem vonzódom hozzá, akkor nem tudok vele kapcsolatot elképzelni. De akkor kedves kérdező elárulok egy titkot! Ti pasik is így működtök! Ha nem tetszik a csaj, ti sem kerültök vele intim kapcsolatba, vagy bármilyen érzelmi kapcsolatba!

És a magát sajnáló, nulla önbizalommal rendelkező pasikat, akik a nőket hibáztatják a saját sorsukért, azokkal persze, hogy nem szimpatizálunk. Ha nem is vagy túlságosan helyes, de azért megpróbálsz adni a külsődre, van önbizalmad, humoros vagy, jól el tudsz beszélgetni a csajjal, határozott vagy, akkor nincs olyan, hogy nincs nőd! De ezek szerint te nem ilyen vagy. És ezért ne a nőket hibáztasd!

2015. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

szűzcsimbók :) ez jó :)

egyébként génlátás miatt nézik meg 1 férfi külsejét. ami elég fontos a természetes szaporodásban hogy minél jobb legyen az utód.

/24f) és válaszolva a kérdésedre én se rúgok labdába annál akinek a külső az első. nekünk más értékeinket kell felmutassuk. Ami persze soha nem lesz olyan látványos mint a jó gének ezért 1 kicsivel nehezebb dolgunk van általában.

2015. aug. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nem erulnek egyaltalan. aki realisan latja a dolgokat es nem csak panaszkodik, az rajon hogy tok egyszeru kigyurni magad, stilusos cuccokba jarni, jol taptalakozni amitol a bor is szep lehet, szakallt varialni stb stb. minden info fent van a neten. enis megcsinaltam, es sok lannyal ismerkedek mar.


viszont ha a belso szar, az baromi nehez munka, evek mire rajosz mi a bajod, feldolgozod traumakat, onbizalmat epitesz, akar pszihologusra koltod a gyatyad is.


aki ragota szuz a kulseje miatt, annak talan az 5% a megvaltozna ha nem szamitana egyaltalan a kulso, de a tobbi maradna ugyanilyen. mivel talalnanak egy masik indokot hogy miert kell sajnalni oket, miert ne tegyenek bele tobb energiat az eletukben, es miert olyan igazsagtalan minden.

2015. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
jó lenne, ha a férfiak nem csak az anorexiás, agyonmalterolt, mindent a ruhából kirakó pi.cshákra gerjednének. hanem mondjuk egyáltalán szóba állnának az olyan nőkkel is, akik nem öltöznek rhingyónak.
2015. aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#7

Nálam pl szóba se jöhet az a stílus amit leírtál :)

2015. aug. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mintha a pasik nem ezt csinálnák... Arról meg hogy szűz vagy, nem csak mi tehetünk. Ha nem azzal töltenéd az idődet hogy gyakorira irogatod ki hogy GRATULÁLSZ a lányoknak amiért TE vagy szűz, talán már nem lennél az.
2015. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen, örülnék. És mi férfiak messze nem vagyunk olyan válogatósak külsőre, mint a nők. Nekem a korban hozzám illő nők minimum 95%-a megfelelne külsőre. Az más kérdés, hogy belsőre max. olyan 5%-a, de hát sajnos ennyi a normális közülük.
2015. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Khm... nettó hülyeség amiről rinyálsz. Mindenkinek, tehát nőknek és férfiaknak egyaránt fontos a külső. Abból a szempontból biztosan, hogy olyan emberrel kezd mindenki, akit vonzónak tart. Tény vannak szép számmal akiket a külső és a pénztárca vastagsága motivál, de szerencsére nem mindenkit. Én sem hittem volna évekkel ezelőtt, hogy közel harminc évesen nem lesz senkim. De ettől még nem állok le szapulni és mindenért a nőket hibáztatni. Hiszen nyilván nekem is benne van a kezem. Ha neked nem tetszik valaki elutasítod ugyan úgy, nem igaz? Segítek, de igaz. Tehát nincs miről beszélni.
2015. aug. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!