Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet hogy sehogy se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy sehogy se fért be a barátnőmnek? Lehet hogy soha nem is tudunk szexelni? Vagy lehet hogy így hogy mélyen megujjaztam és átszakadt a szűzhártyája így már be fog férni?

Figyelt kérdés
Vékony lány 45, kilós, és elég szűk neki, én meg 67 kiló körül vagyok és 18 centis a péniszem és vastag

2015. aug. 2. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen ilyen oltogató és trollkodó kommentek ne nagyon jöjjenek azokat úgyis csak lepontozom és jelentem!!!!!
2015. aug. 2. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:

A szűzhártya átszakításához nem kell valakit "mélyen megujjazni", mert közvetlenül a hüvelybemenet után található.


Azt, hogy "sehogy se fért be", úgy érted, hogy pár centire sem sikerült behatolni valamiért, vagy úgy, hogy a 18 centis péniszed nem fért be teljes hosszában a hüvelyébe?


Egyébként csikló orgazmust sikerült már okoznod neki?

2015. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
hidd el be kell annak férnie, csak lazuljon el a lány rendesen és izgasd fel, legyen megfelelő előjáték és akkor be fog férni!
2015. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
így voltunk mi is, másodszorra tudtunk csak szexelni. Elég vastag a partneremnek is. Síkosítót használtunk és lovaglósban kezdtük, én irányítottam és úgy már befért :) Nyugodt környezet nagyon fontos!
2015. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy valami fejlődési, vagy komolyabb kóros pszichés oka lenne ennek a problémának.


Szerintem csak az alábbiakr van szükségetek:

- megfelelő körülményekre,

- elegendő időre,

- hosszú és nagyon izgató előjátékra,

- türelemre,

- figyelmességre,

- és egy jó és kényelmes pózre az ellazuláshoz illetve az első behatoláshoz.


Ne bonyolítsd túl! Igyekezz a "külvilágot kikapcsolni" a barátnőd számára, ez esetben az agya majd fokozatosan feloldja benne azokat a gátakat és korlátokat, melyek eddig megakadályozták az ellazulását!

2015. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) jöhet több is
2015. aug. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!