Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy MILF szexelni akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy MILF szexelni akar fiatal sráccal, akkor 25 év alattit választ, mint 25 év fölöttit?

Figyelt kérdés
kort is írjatok , köszi
2015. aug. 8. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindegy az, csak férfiként viselkedjen.
2015. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
korod ?
2015. aug. 8. 13:48
 3/14 anonim ***** válasza:
És ha pont 25 éves vagy akkor megszívtad, mert az egyik intervallumba sem tartozik bele. Én pont 25 vagyok, de szerencsére nincsenek ilyen ambícióim, hogy MILF-ekkel játszadozzak.
2015. aug. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most 28 vagyok, de az első milfem 21 évesen volt.

Egyébként azt el kell ismernem, hogy 25 fölött könnyebben megy ez a dolog, mert már a korod alapján feltételezik, hogy nem vagy egy taknyos kölyök.

2015. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én sose akartam fiatal sráccal szexelni, ehhez képest összejöttem egy nálam majd' egy évtizeddel fiatalabb férfival. De nem csak szexkapcsolatra - bár a szex is fantasztikusan jól működik, de minden más is.

Túl fiatallal nem tudnék mit kezdeni.

39N

2015. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Én sose akartam fiatal sráccal szexelni"


Hát igen, tudod hányszor hallottam már ezt:)

Ezért van a mondás, hogy "soha ne mondd, hogy soha!"

2015. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

# 6: Nem vágytam arra, hogy fiatal pasim legyen. A korosztályomban ismerkedtem. Aztán egy közös társaságban megismertem a barátom, és vele volt meg az a közös hullámhossz, amit a korombeliekkel hiába kerestem.

De előtte - nem túlzás - legalább 100 fiatal pasi próbálkozott be nálam, szexre, vagy kapcsolatra, de egyikkel sem tudtam mit kezdeni, mert semmit nem tudtam róluk. A barátomnak a személyisége fogott meg, nem a kora.

2015. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na álllljjjj!

Én nem azt írtam, hogy a kora fogott meg Téged(sőt ezt írtam le, hogy ha férfiként tud viselkedni akkor mindegy), másrészt arra gondoltam, hogy sok nő mondta, hogy soha nem tudta volna elképzelni, aztán meg csak egy fiatal szeretőt tartott.

2015. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

# 8: Ismétlem: nem fiatal szeretőt tartok, hanem egy nálam fiatalabb férfiban találtam meg a társam. És mivel párkapcsolatban vagyunk, nyilván szeretkezünk is (sokat).

Azt változatlanul fenntartom, hogy MILF-mánia ide, vagy oda, nem tudom azt elképzelni, hogy beleugorjak egy fiatal pasi farkába, csak azért, mert fiatal... rengeteg lehetőségem lett volna, nem éltem vele.

2015. aug. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó, de te is azt mondtad, aztán meg mégis:D
2015. aug. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!