Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire fontos, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos, hogy a barátnőtök rendszeresen sportoljon?

Figyelt kérdés

Sok lány van, akinek nagyon jó az alakja, de egyáltalán nem sportol. Nektek ez fontos? Vagy csak akkor ha ti is sportoltok valamit? :)

Én pl. naponta futok egy órát, és volt már ebből párkapcsolati konfliktusom.


Nagyon köszönöm, ha válaszoltok! Még jobb lenne ha leírnátok, hogy hány évesek vagytok, illetve hogy mit sportoltok. :)



2015. aug. 12. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1órát naponta?

az nem kevés. hogy lett ebböl konfliktus? elvette az időt és energiát valami helyett?


egyébként nem fontos a sport, csak ha hízékony a lány. De cserébe én is bevállalnám a sportot vagy kondit. de ink az elsőt az fontosabb mint a muszkli szerintem

/24f

2015. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendszeres sport minden egeszseges embernel alap dolog. Nem kell feltetlenul napi 1 orat, de heti 3 alkalommal azert erdemes valamit csinalni.


En is sportolok, csinalhatjuk egyutt is.

2015. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten sportolunk. Én és a feleségem is. Szerencsére családi házban lakunk ahol kitudtunk alakítani edző termet. Én nem tudnám elképzelni a feleségem elhízottan és nem csinosan. Ő elmegy futni is a héten párszor de azt egy kertvárosban megtudja tenni. Hányszor megyek érte és ott áll kis mini ruhában és ma is beszólogatnak neki mert annyira csinos. Mondjuk ilyenkor szeretem ha látják mekkora férje van. Én 196cm 95 kiló 40/f A feleségem 175cm. 60 kiló és 95/D a mellei. Hosszú szőke hajjal. Mind a ketten sportoltunk már akkor amikor megismerkedtünk. Nekem csak ő a nő más nő a közelébe sem jöhet!
2015. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem keveset sportolsz. :) biztosan szep az alakod!

Miert volt ebbol konfliktus?

Enis sportolok es nagyon jo dolog de meg nem okozott problemat sosem 23l

2015. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A rudontorna elengedhetetlen. A többi kit érdekel?
2015. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem ugyan nem érdekel mivel üti el a szabadidejét :D

Én 13 éve karatézok, de ha a szívem választottjának nem jut ideje a sportra vagy kedve nincs hozzá, de mellette nem egészségtelen én nem fogok ráeröltetni senkire semmit.

2015. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fontos. Én magam beszéltem rá bnőmet h sportoljon, h izmosabb legyen kicsit. Jó alakja van, de ne változzon később sem, sőt, fejlődjön.
2015. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Abból volt a konfliktus, hogy ugye nekem minden nap "elmegy" ezzel egy órám. Neki pedig ez nem tetszett. Nem nagyon voltak hobbijai és nem tudta elfoglalni magát.
2015. aug. 12. 08:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Az az ő hibája. Nekem is van hobbim, amíg bnőm konditeremben van, addig én a veterán motoromat építem. Így mindketten kikapcsolódunk, este majd találkozunk.
2015. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van a legtöbb lánynak látszólag jó alakja. Ha bele markolok a fenekébe, akkor csontig be tudok fogni...

Ha a tiedbe, akkor izmot fogok a zsír alatt, már ha van zsírod egyáltalán.

Nekem fontos lenne, hogy izmos legyen. Én is izmos vagyok a zsírom alatt. Jobb érzés fogni, szép látni, mindenképp jobb, ha izmosabb valaki. Szóval jó, hogy ilyen vagy.

2015. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!