Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak, ti is észrevetté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, ti is észrevettétek ezt? Manapság tényleg könnyebb egy szexkapcsolatot összehozni mint egy komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szóval én exemmel 6 évig jártam most 1,5 éve vagyok egyedül 1 évet kb. élveztem az egyedül létet mostanában kezdtem érezni, hogy jó lenne szeretni valaki vagy éppen szeretve lenni. Elkezdem eljárni bulizni és fent vagyok különféle társkeresőkön.


A bulikban aki nyitott az ismerkedésre kb. konkrétan közli, hogy Ő, bocsi Ő csak szexet akar és társkeresőkön is kaptam már rá 1-2 utalást. Szóval kb. annyi a helyzet, hogy van az a lány kategória aki hozzám sem szól és van a másik kategória aki meg csak szexet akar... Hol találhatnék magamnak párkapcsolatra vágyó normális erkölcsi értékekkel rendelkező lányokat ? (ismerettségi kör kilőve, eléggé antiszociális a csapat, munkahely kilőve egyedül vagyok a férfi főnökömmel egy irodában és a munkás kollégák is férfiak :D ) 25/F



2015. aug. 12. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne keresd es majd megtalal. Egyebkent sok nő csak mondja h szexkapcsolat. Aztan elkezditek keresni egymast tobbszor. Eszre sem veszitek es kapcsolat lesz belole :)
2015. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1x elmentem egy lánnyal buli után (gondoltam, hogy legalább a testi vágyaim kielégítem), de finoman szóval elég nagy kudarc lett vége, így ilyesmibe nem is nagyon merek belevágni sem meg nem is az én világom :D
2015. aug. 12. 11:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha van kedved ismerkedni irj privatot:)
2015. aug. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a másik oldalról ugyan, de pont ugyanezt látom.


27 éves nő vagyok, 5 éve egyedül.. nem keresek görcsösen párt, csak élem az életem és nyitva tartom a szemem. De az elmúlt 5 évben egyetlen egy férfival találkoztam, aki ne csak szexelni akart volna (sajnos más kérdés, hogy ő pont nem az a típus volt akire én vágyom, de ez már csak pech :) ). Amúgy mindenki csak pár éjszakára vágyik aztán viszont látásra, és vágyik erre a szingli és a családos pasi is. Szomorú.


De azért ne ássunk el mindenkit, ne általánosítsunk, biztos sok hasonló van hozzánk, csak még nem találkoztunk velük. Azért fel a fejjel, az élet szép! :)

2015. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pogány Zsuzsi válasza:
Úristen, mivé lett a világ? Nekem soha, még fiatalon sem jutott volna eszembe, hogy csak szex és semmi más. Ellenkezőleg, ha minden más stimmel, akkor van szex is.
2015. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én lehet úgymond egy kicsit görcsösebben keresem mert az exemet is társkeresőn találtam meg mindig is problémás volt lányok közelébe kerülni még barátság szintjén is a baráti társaságom miatt :D Most is egyedül járok el bulizni... Középiskolába is műszaki suliba jártam ahol csak fiúk voltak :D
2015. aug. 12. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyon eltávolodtak egymástól. Már gyermekkorban kezdődik ez. 50 éve suli után kimentünk a grundra, vagy a szeméttelepre, felkerestünk valami elhagyott építkezést, bányajáratot, stb, és ott játszottunk, eszetlenkedtünk. Ha nem voltak fiúk, csatlakoztuk a csajokhoz, velük játszottunk papás-mamást, orvosost, stb. Közben megtanultunk kommunikálni fiúkkal, lányokkal egyaránt.

Ma a gyerekek a számítógép mellett cseperednek, a társasági életet a hálón élik. Nem tanulják, nem tanulhatják meg a normális emberi kommunikációt, így a legtöbben nem is érzik jól magukat kapcsolatban. Ha mégis abban élnek, akkor is inkább a tekefont buzerálják, nem egymással foglalkoznak. Kívül esik a komfortzónájukon az, hogy valaki folyton ott legyen a nyakukon, akire figyelni kell. Ezért aztán megelégszenek a szexkapcsolattal is. Más kérdés, hogy a hormonokkal nem tudnak kibabrálni, és előbb-utóbb érzelmek is napvilágra kerülnek.

2015. aug. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ez nagyon messzire vezet, és hosszasan lehetne boncolgatni az ok-okozati összefüggéseket. Az okostelefonoknak hála egyszerre ott vagyunk mindenhol, és közben még sem vagyunk sehol.


Múltkor a metrón ülve, ült velem szemben 5 velem korú férfi. Láthatóan nem ismerték egymást, de rögtön felfigyeltem rájuk, mert elég jól néztek ki. Én sem vagyok egy csúnya nő, és jól esett volna egy rövid szemkontaktus valamelyikkel, feldobta volna a napom. De ott ültek és mindegyik a telefonját nyomkodta és még csak fel sem néztek onnan. Ekkor döbbentem rá én is.. Mit is várhatnék, mikor a telefonoknak hála észre sem vesszük egymást?! Személyes kapcsolat teremtés meg gyakorlatilag nem is létezik, minden a neten keresztül történik.

2015. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én a társkeresőt is úgy próbáltam az elején, hogy alapinformációkat megtudni utána és minél hamarabb megbeszélni egy személyes találkozót, 2 Lánynál próbáltam ezt el mind a ketten aztmondták, hogy ha ilyen hamar akarok találkozni eléggé megbízhatatlannak tűnök és biztos valami perverz vagyok :D :D
2015. aug. 13. 17:22
 10/10 anonim válasza:
Mintha csak magamat olvasnám!! Csak a különbség az, hogy én lány vagyok, 16 éves, és egy-két komolytalan, gyerekes, kapcsolaton kívül nem igazán volt még senkim. De, ahogy többen is említették, a mai világot nézve, nem is hinném hogy a közeljövőben találok valakit, aki tényleg csak nem megb.szni akar. :)
2015. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!