Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem egy nagy kamu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem egy nagy kamu ez az áltudományos maszlag az átlagos péniszméretről?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni, hogy az európai átlag a 14-16 cm között mozog és az ettől nagyobb méret nagynak számít, de nagyon sok haveromnak láttam már (nem vagyok meleg) zuhanyozás közben, hogy ernyedten is kb. 14-15 cm (szóval erektáltan min 17-18 cm), és rengeteg olyan cingár magas srácot látok nap mint nap, akikről el nem tudnám képzelni, hogy nincs legalább 17 centis farka. Szerintem a mai fiatalok péniszátlaga kb. a 25 éves korig bezárólag inkább már a 18 cm-t verdesi és ezért panaszkodnak sokan a péniszméretük miatt, mert lehet a 15 centijükkel papíron átlag (ami inkább a teljes lakosságot érinti az idősebbeket is beleértve, egyébként fogalmam sincs mi alapján határozzák meg az átlagot, urológus?), de a mai csajok a 17 centi vagy annál nagyobb falloszhoz szoktak és elég nagy rálátásuk van a dolgokra, amivel az "átlagpéniszűek" is tisztában vannak. Nekem 16 cm, de sokszor olyan kicsinek látom, hogy ha ránézek, a libidóm egy pillanat alatt megszűnik, igaz elég vékony is (3,8-4 cm vastag).

2015. aug. 12. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is homár vagy. Akinek húapénisze van, nem vérpénisze, annak nem lesz sokkal hosszabb mereven sem. Csak keményebb.
2015. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aztán, amit még hozzátennék, az előzőhöz: a sajátodat szinte mindig kisebbnek látod mint másét, pláne ha komplexusod is van miatta.


A húspénisz jó ha 1-2 cm-t nő erekciókor, és ugyan már a lógó farok hosszát hogy tudnád megbecsülni??


Ja és ha sokan panaszkodnak a 15cm miatt akkor soknak van akkora nem? és ha soknak van akkora az közel van az átlaghoz nem?


Ja és mindenki hazudik a méretéről akinek nincs legalább 18-as..

2015. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a magyar átlag elvileg tényleg nagyobb, de a 16 még ott is átlagos.
2015. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen beteg voltam...mindig ezzel foglalkoztam, a csajokat is megkérdeztem, az összes azt mondta hogy 17-től a jó, mert azt már jól lehet lovagolni, stb, de tudod mivan, MEGUNTAM. Akinek nem tetszik, az elmehet a búsba. Van egy átlagos méretű farkam, amit én is sokszor kicsinek látok, de ez van, ez ellen tenni nem lehet. 2 éve 16 centis volt, elkezdtem cigizni, 14-15 körül mozog, de kisapám számítsd bele azt is, hogy ha minden nap kicsapod, akkor nem fog beton lenni...a cigi meg csak nekem szól, meg a többi cigisnek. Szóval...összefoglalva az egészet...


Nem kamu ez a dolog, mert attól hogy te nagy farkú embereket láttál, még vannak olyanok is akiknek kisebb. Szerinted majd pont bevallják hogy mekkora, amikor így is elég nagy lelki gond a férfiak nagy részénél ez a dolog ? ...


Ha azt akarod hogy a kukid nagyobb legyen, nem kell minden nap kiverni, ha heti 1x csapatod akkor beton lesz, azt el kell húzni hogy sokáig bírd, aztán szexnél ennek jó hasznát veszed majd. Itt én is elmondom, nem az a lényeg hogy mekkora. Elsőként az a fontos hogy mennyire vagy képes elengedni magad, milyen a kisugárzásod, utána jön az hogy tudsz-e bánni vele, utána hogy tapasztalt vagy-e vagy sem, majd a vastagság, és a hosszúság. Ha tudod használni, és képes vagy a másikra is figyelni, akkor nem lesz gond a 16 centiddel, és a 4 centis vastagságoddal, mint ahogy az én 14-15 / 4 -es farkammal sem volt eddig semmi bajuk a nőknek. Az összes élvezte, és egyiknek sem volt egy rossz szava sem.


Ha tudod használni, akkor nem fognak kiröhögni. Jobb egy olyan átlagos farok amit tudnak használni, mint egy olyan nagy és vastag amivel csak bénáznak. Ezt a mostani csajom mondta.

2015. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Higgyétek el srácok, ez a probléma a férfiak körében felnőtt korban teljesen megszűnik. Akinek felnőttként állandó partnere vagy felsége van, soha többé nem foglalkozik a centikkel.
2015. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Hazudnak sokan. Ha szakszerűen orvos lemérné mindenki péniszét hazánkban, biztos, hogy reális a 14 cm körüli hossz lenne.
2015. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nőknek a mell, férfiaknak a farok :)

azért fura, hogy a "kicsi a mellem" meg a "milyen mell jön be nektek" kérdésekre ritkán hallani jó válaszokat, amik megnyugtatna egy nőt. mi csajok bezzeg csak biztatjuk a 15 centiseket, hogy jó az

2015. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 14 a reális. De sokan a 14-et 16-nak vagy akár 18-nak látják.
2015. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!