Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm vagy az alatti férfiaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném. Mit éreztek akkor, amikor már akkor bukta az egész, mikor csak mellé álltok egy átlagos magasságú nőhöz?

Figyelt kérdés
magasságot is írjátok, köszi
2015. aug. 12. 15:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az átlag női magasság is e körül van.

Van a magasabb méretű kategoria, az sem zavar. Szép a rövid láb is, meg a hosszú is. Engem nem érdekelne, ha akár a melleiig érnék vagy a ő ér nekem a nyakamig.

A lényeges dolgok nem itt kezdődnek...

167 centis férfi.

2015. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt magasabb barátnőm, egyéjszakás kalandom, fuck buddym. Nem ez számít elsősorban... 24F 165cm.
2015. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
jaj hagyjuk már ezt a szöveget...lényeges dolgok nem itt kezdődnek, meg nem ezen múlik...
2015. aug. 12. 16:23
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Márpedig nem. Ha nincs csajod, az nem CSAK a magasságod miatt van. Én több alacsony pasit is ismerek a családomon és a baráti körömön belül akik válogathatnak a lányokban. Igaz, amúgy humorosak, intelligensek, helyesek és pozitív a világképük....de a magasságuk (egyik 165 és ketten max 170 körül) nem számít.
2015. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
170 -es magassággal nem értem mi a gond, mikor rengeteg 170 cm alatti, bőven testileg érett (tehát nem lesz magasabb) lány / nő van a világon. Jó kiállás kell, humor, stílus, magabiztosság, kommunikációs készség, kreativitás, ezeket szeretik a nők. Hiába vagy 190 magas ha félsz leszólítani egy csajt, cseszheted. Egyébként 29 vagyok, 170 magas, 16 évesen volt az első barátnőm, most jelenleg 4,5 éve van valakim, de vele együtt eddig nagyságrendileg 15 lánnyal / nővel volt intimebb kapcsolatom. Az elmúlt 13 évben egy 2 éves periódus volt összesen, amikor nem volt komoly kapcsolatom. Nagyon nem ezen múlik.
2015. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
88%

Nem a magasságon múlik, ahogy előttem is megírták. Én 176 cm vagyok és az ex barátom pont a számig ért, így gyakran adtam neki homlokpuszit. :)

Közel másfél évet voltam vele együtt, és egyszer sem említettem neki, hogy zavar a magassága. Őszintén, kit érdekelt? Ja, bocsi. Téged.

Még egyszer kihangsúlyozom - nem a magasságon van a hangsúly -

19/l

2015. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy meg az átlag női magasság 165 cm...
2015. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagyon értem, mi a jelenség.

Én 170 vagyok, 10+ évig éltem egy nővel, aki 174,

fél éve meg a mostani kedvessel, ő is hosszabb, mint én vagyok.

semmi bukta, - szeretjük egymást nagyon.

2015. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
164 centi, 26 év és sok csajjal magam mögött azt kell, hogy mondjam, nagyon jól érzem magam egy átlagos magasságú nő mellett állva. :D
2015. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

165 cm. vagyok, nem panaszkodom!


Van egy mondás : Kis Ember Nagy Bottal Jár!!!


Erre pedig a magasabb nők is kíváncsiak olykor-olykor...

2015. szept. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!