Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt a vágyamat vajon teljesítené?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a vágyamat vajon teljesítené?

Figyelt kérdés

Csak annyit szeretnék kérni egy fizetős (nem útszéli) lánytól, hogy nézze ahogy masztizok vagy kézzel verje ki, azt vállalná?

Vagy ezt nem vállalná?



2015. aug. 14. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Bár szerintem olyan partnert is találhatsz, aki nem kér érte pénzt.
2015. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Útszélihez menni ezért pénzkidobás haver! ;)
2015. aug. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni mit vállal, létezik olyan amiket láttam, hogy "közös maszturbáció"
2015. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen talán lehet, hogy az is jó lenne.

Mondjuk kíváncsi lennék mennyit számol fel egy olyanért. :-)

2015. aug. 14. 08:33
 5/7 anonim ***** válasza:
SZerintem 1-2 ezret biztos elkérne, gondolom két pusziért itt nem megy a dolog. :D
2015. aug. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiú nem jó? Csak, mert van egy ilyen ismerősöm... Egy sör áráért szerintem simán bevállalná.
2015. aug. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mért ne vállalná. Azt csinál amit megbeszéltek és fizetsz érte. A farokverés nem olyan extrém kívánság, hogy felárat számítana fel érte. A rosszlányokon sok hirdető csinál erotikus masszázst, kézi levezetést. Hívj fel egyet és mondd el mit szeretnél. Biztos igent mond rá.

[link]

2015. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!