Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milfek, - Én kellek a jóképű,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milfek, - Én kellek a jóképű, nagyfarkú, fiatal srácoknak is és ez növeli az egóm - Így gondolkodtok?

Figyelt kérdés
kort is írjatok, köszi
2015. aug. 14. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Nem gondolom így.. a fiatal pasik azért vonzódnak az idősebb nőkhöz mert azok nem nyafognak, tudják mi kell a pasinak, mi a jó nekik, nem lesznek terhesek, nem kell nekik csak egy kicsit hízelegni, hiszen sokan pont azért amit Te is írtál egyből elájulnak ha egy fiatal jó pasi megkörnyékezi őket. Ettől nem nő az én egóm sem..mert ennek ellenére én azért a velem korú vagy kicsit idősebb pasikat szeretem. 35/N
2015. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, az én egómat ez nem növeli. Azért kellek nekik mert azt gondolják, hogy tapasztalt vagyok és kötetlen kapcsolatokra vágyom, mert ugye ilyen korkülönbséggel nem tervez senki komolyat. Untatnak. Nálam az idősebb pasi a nyerők.

N 38

2015. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!