Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, akiket zavar az alacsony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akiket zavar az alacsonyasága és a péniszmérete. Mi lenne, ha arra ébrednétek, hogy min.180 vagytok, és 17-20cm péniszetek van?

Figyelt kérdés

Leginkább 170 cm és az alatti férfiakat, fiukat kérdeznék.


Reggel felkelnétek, és megoldódna minden gondotok. 180-190 közöttiek lennétek, és 17-20 közötti a péniszetek.


Mit csinálnátok ? elhintek egyáltalán, hogy felébredtetek ?

Mekkorák vagytok ? és odalenn ?


2015. aug. 17. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én őszintén szólva örülnék pár centinek, a lenti méreteimmel nem nagyon van gondom, inkább magasabb lennék, mert kicsit zavaró tud lenni, hogy az egész családban én vagyok a legkisebb.

Én mindenképpen először hitetlenkednék egy sort, majd örülnék neki.

2015. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Magassagommal nincs problema. 183cm. De lenn :(( kb 13cm :(((
2015. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én biztos ugrálnék örömömben, és olyan gatyát hordanék, hogy mindenki lássa, mekkorát nőtt a farkam 1 nap alatt :D

Amúgy 165 vagyok lent pedig 15/5.

Naná, hogy örülnék egy 20 centis faroknak meg 1 kosaras méretnek. Tuti nem lenne gondom szex terén. :P

2015. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Át kell értékelnem az életem, ha tényleg van akinek a 180cm magasság és a 17cm hosszú farok már álom kategória, mégha az alja is.


Én 178cm vagyok, 17cm-essel a lábam közt. Magasabb nem szívesen lennék, nagyobb/más alakú/vastagabb faroknak viszont én is örömködnék.

2016. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló elég értelmesen szólt hozzá és részben igazat is adok neki, de a kérdésben említett problémák szerintem nem hasonlíthatóak az általa említett problémához (kis mellek). Szerintem elég sok férfit hagy hidegen (köztük engem is), hogy egy nőnek mekkora a melle, de sokan kifejezetten a kis cicikre izgulnak... Ezzel szemben viszont rendkívül kevés csaj, nő lehet akiket a alacsonyság, vagy a kis pénisz vonz.

Egy nőnek a magassága is mind1, egyedül talán az okozhat számára problémát ha nagyon magas (de, ha amúgy jól néz ki akkor az sem, rengeteg 180+cm-es modell van). Én férfiként az elvileg (körülbelül) átlagos 172, 173 cm-es magasságommal, átlagos arcberendezéssel viszont nehezen találok barátnőt, mert az alacsonyabb csajok is magassarkúban szeretnek mászkálni (persze van olyan hihetetlen jófej lány is, ki a szerelméért képes lemondani róluk) és úgy már nem vagyok elég magas. Ha kifejezeten jóképű lennék szerintem nem lenne alacsonyként sem problémám.

Persze lehet, hogy nálam is jelentkezett az a fajta kisebbségi komplexus és önutálat, ami az alacsonyabb férfiaknál szokott és lehet, hogy inkább az okozza a problémáimat, mindenesetre én ezt nem érzem így.


A kérdésre válaszolva: Örülnék, ha mondjuk 180 cm lehetnék (de még inkább ha jóképű), a pénisz méretemmel szerencsére nincs problémám. Viszont szerintem nem érdemes ezen gondolkodni, próbáljuk magunkat olyannak elfogadni amilyenek vagyunk :)

2016. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én minden reggel erre ébredek

28f

194magas

94kg

19cm

2019. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!