Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim bevallotta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim bevallotta, hogy fétise van (nem jegyeztem meg a nevét, csak valami olyasmi, hogy arra izgul hogyha rálépek) Engem ez nem zavar, de őt nagyon kínosan érinti. Mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés
Elégítsem ki? Vagy mi? Bocs, csak eddig még egy pasimnak sem volt fétise. Nem tudom ilyenkor hogyan kell viselkedni. 23L

2015. aug. 17. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Végül is megcsináltam neki (sokadszori uncolásra) cserébe egész este kényesztetnie kellett xd
2015. aug. 23. 00:01
 12/13 anonim ***** válasza:

gratula! Na ugye, hogy jó "bizniszt" csináltál? :D

Szerintem ezt tegyétek rendszeressé, és mostantól mindketten boldogok és elégedettek lesztek! :D

2015. aug. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Milyen élmény volt neked ez a taposás? :)
2015. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!