Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyik az ember mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyik az ember mindig az újdonságra ha van jó párkapcsolata és szereti? De mégis beizgul masokra?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert az a természetes és egészséges, hogy minden szexuálisan vonzó objektumra vágyik az ember. A hosszú monogám párkapcsolat természetellenes, csak óriási önuralom (vagy lustaság) mellett működhet.
2015. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Erre egy bölcs ember minidg egy fagyis példát hozott nekem. Hogy a csoki mondjuk a kedvenced. És kitartasz mellette sokáig. De olykor megkívánsz más féle ízű fagyit is.

Ilyen az emberi természet. Az új mindig izgalmas/abbnak tűnik.

2015. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogy lehetne ellenállni hogy ne realizálódjon? Mert lelkiismeretfurdalásom van
2015. aug. 21. 23:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert megteszed, vagy csak gondolsz rá?
2015. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

3: passz

önmegtartóztatásban sosem voltam jó


talán egy katolikus gyóntató papot kéne kérdezni erről, nekik lehetnek technikáik talán

2015. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azzal nincs gond, hogy önmagában megkívánsz mást is. Gondolsz másra is. Nem kell ezt teljesen elfolytani.


Én 6 év párkapcsolat után, már észreveszem a jó pasikat a párom mellett is. Néha álmodok is velük. De sosem hagynám el azért, mert szomszéd Józsi megtetszett. És nem csalom meg. Minidg belegondolok abba, hogy bizony most a szomszéd Józsi nagyon jópasinak tűnik, mert nem ismerem igazán. A társunk elve hátrányos helyzetből indul, mert tudod, hogy reggel szájszaga van, hogy meccset néz, este, amikor össze akarsz vele bújni, hogy nem mossa ki a zokniját. A Józsiból meg annyit látok, hogy milyen udvarias, mert kinyitja az ajtót és imponál a flörtölése. Az elején mindig cukormáz van. De lehet, hogy pár hónap, év és rájössz, hogy a Józsinak is szájszaga van reggel, ő egy héten keresztül hordja ugyanazt az alsógatyát, és ha iszik talán még verekedős is lesz.

És mikor ezt végig gondolom, akkor máris megvilágításban az egész szitu, és eszembe jut miért szerettem bele a páromba és miért vagyok mellette még mindig. :)

2015. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A választ nem tudom, nyilván az újdonság maga okozza. De ez nem gond, amíg az ember hűséges.

Én elég furcsa "megoldást" találtam: a pasik helyett a nőket nézem meg. A párom pedig ezt kimondottan szexinek találja. Így én is lelkiismeret-furdalás nélkül fantáziálhatok :)

2015. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is 20 éve vagyok együtt a párommal és soha nem csaltam meg és ő sem engem. Ezer oka van annak, hogy nem teszem meg. Tetszenek más lányok, neki is tetszenek más pasik. Nincs ezzel baj, amíg beérjük a másikkal. Tudom, hogy ő milyen, persze egyikünk sem tökéletes, de legalább ismerjük egymást elég alaposan. Egy másik partner teljesen más lenne. Hiányoznának belőle azok a dolgok, amelyek benne megvannak, amelyekért beleszerettem. Mert olyan valakit kívántam, aki kiegészít engem, akiben megvannak azok a tulajdonságok, amelyekre nekem szükségem van férfiként. Mindig átgondolom, hogy ugyan mennyit javítana a helyztemen egy új partner, de semmi értelmét nem találom. Tartom magam ahhoz, ami működik.
2015. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolso

Minden tiszteletem a tied! 20 ev alatt nem csaltad meg a felesegedet:) Dejo :) Csak igy tovabb :)

2015. aug. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!