Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van a vérünkben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a vérünkben a megcsalás?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy mi, akik jól nézünk ki vagyunk hajlamosak erre. Szeretjük a kedvesünket, de nem kapunk meg tőle pár dolgot, amire mi vágyunk. De a párunk biztos pont az életünkben, ezért nem hagyjuk el őket. De azt veszem észre hogy ha sokáig el kell fojtani valamit, akkor annak megcsalás lesz a vége. És én próbálkozom is hűséges lenni, de egyszerűen ilyen vagyok. Sokan küzdenek ezzel, hogy szeretnének hűségesek lenni, de egy idő után elszakad a cérna... persze a megcsalás után érezzük hogy sosem hagynánk el a párunk és szeretjük. És bűntudat is van persze.
2015. aug. 23. 19:22
 1/9 A kérdező kommentje:
de aztán újra és újra megtennénk. De csak ha nem kapunk meg valamit.
2015. aug. 23. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kötelező ám!

Sokan kibírják nélküle.


Amúgy azért alakult így, mert evolúciósan előnyös. A hűség is... azért létezik mindkettő.

2015. aug. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem akik megcsalják a párukat és nem mondják el gerinctelen.

Azért is történik megcsalás,mert jót tesz az egónak,hogy mást is megkaphat nem csak a párját.

Én ezt látom.

2015. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elfojtás helyett nem lenne egyszerűbb kommunikálni a másikkal? Hogy neked ilyen vagy olyan hiányod van, vagy XY dolgon szeretnél változtatni, mint hogy mástól kapd meg...? Komolyan ez fel tud idegesiteni...
2015. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de van olyan dolog amit a párom nem akar nekem megtenni. nem kell nagy dolgokra gondolni, az orál viszonzásáról lenne szó pl.
2015. aug. 23. 19:40
 6/9 Scav ***** válasza:

A párod, akivel 10 éve együtt vagy, sok mindent meg tud adni, csak kommunikálni kell. Viszont: nem tudja megadni az új, ismeretlen ember lelkének, testének felfedezését. Ennyi. Rajongás a változatosságért, az újdonságért. Kicsit sarkított a példa, amit most mondok, de előtted van a kép, amikor a kisgyerek megunja a játékát és másikat akar? :D

Aki jól néz ki, az tudja, hogy van is esélye félre lépni, lenne kivel, így nagyobb a késztetés is. A csúnya, vagy inkább önbizalomhiányos megelégszik a kapcsolatával.

Kivételek mindig vannak, de nagy vonalakban ez van. Genetikailag programozva vagyunk a poligám életmódra.

2015. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ajajj :D u.ebben a helyzetben vagyok bnőmmel :D privátban leírod a monogramodat és a lakhelyed? xD
2015. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemrég én is úgy döngöttem, hogy félrelépek, de eddig nem az a tapasztalatom, hogy azok tesznek ilyet, akik jól néznek ki... :D Sőt, szextárskereső tele van iszonyú ronda emberekkel, egy-egy akad, akik jobban néznek ki... Ja és persze én sem vagyok egy főnyeremény, de nőként azt kell, hogy mondjam, mázlim van, mert így is rengeteg pasival össze tudtam volna már hozni...


Egyébként én egy szintig meg is tudom érteni, ezt a megcsalás dolgot. De mikor egy pasi azzal jött, hogy jó a szex az asszonnyal, de kell az újdonság...hát azt már nem! Ha nincs szex és keres magának, még megértem, de ha jó, akkor miért kell az újdonság? :) Ez még valahogy nekem is sok. :D

2015. aug. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 orton ***** válasza:

ez a sok erkölcsi maszlag mind szép és jó, de néha egy félrelépés teszi helyes útra vagy tartja ott a kapcsolatot ahol kell. egyszerűen néhány ember ilyen, mert valami apró izgalom hiányzik a kapcsolatból, amit sose kaphat meg, mert pl csak a kapcsolat elején kaphatod meg, de a szeretet az örök.


"jaj akit szeretek azzal nem csinálok ilyet"...de mert pl a barátaid is szereted, és attól még elmész másokkal is inni. komplexebb ez mint az örökhűség meg a gerinctelenség. tanulmányt lehetne írni ebből a vitából

2015. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!