Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság extrákkal viszonynál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal viszonynál titeket zavar, ha mással is lefekszik?

Figyelt kérdés
Nem vagytok féltékenyek vagy az önérzeteteket nem rombolja? Ha nekem igen, akkor szerelmes lehetek csak még magamnak sem merem vagy akarom bevallani? Mi együtt lakunk és ma estére elment itthonról, több, mint valószínű, hogy csajozni. Majd meg veszek, annyira bosszant. :/

2015. aug. 24. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, nálad ez már több mint barátság


Ha csak szexkapcsolat, akkor nem vonható felelősségre a másik az egyéb szexuális kalandozásert

2015. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám feltétlenül azt, hogy szerelmes vagy, lehet, csak egy múló fellángolás, vagy csak szimplán az önérzetedet sérti.

Viszont egy biztos, ha így érzel és ennyire bosszant, akkor hagyd abba, mert ez nem neked való! Nem mindenki tud érzelmek nélküli kapcsolatot valakivel, hosszútávon nem is lehet, viszont akinek nem megy, az meg ne csinálja.

Jobb, ha még most abbahagyod, mielőtt komolyan rámegy a jó kapcsolatotok, illetve tönkremész érzelmileg, mert még jobban belebonyolódsz.

Ahol a felek abban állapodnak meg, hogy barátság+szex, de nincsenek érzelmek, ott semmi jogod, hogy bármi is bosszantson, viszont téged bosszant, vagyis a megoldás, hogy abbahagyod ezt az egészet.

2015. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy nem vonható felelősségre, de akkor is rosszul esik. Itt vagyok én, akkor minek megy máshoz. És nem szexelünk annyit, hogy esetleg unja, mert van egy harmadik lakótársunk, aki miatt csak néha-néha lehetséges. Ma itt lett volna az egész nap, hozzám se ért (tegnap este igen), most meg elmegy mással... És ez igenis rombolja az önérzetem.
2015. aug. 24. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért csak barátság extrákkal, és nem párkapcsolat. Mint ahogy barátod sem csak egy lehet, ugyanúgy lehet több szexpartnere is. Ez a te részedről már nem csak barátság..
2015. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos képtelen vagyok abbahagyni, folyton az jár a fejemben, hogy milyen jó vele a szex, folyton kívánom, képtelen vagyok nemet mondani, mondhatni alig várom, hogy együtt lehessünk (úgy értem, szexeljünk).
2015. aug. 24. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem gond.És nem értek egyet az előttem szólókkal abban,hogy nincsenek érzelmek...igenis vannak,mert bizalom és minimális kötődés nélkül nem létezne még a barátság sem,nemhogy a szex.Ha megbeszéltétek előre,hogy mással is lefeküdtök olykor,akkor ne vond felelősségre,mert nem jönnél ki jól belőle,ellenkező esetben viszont tedd meg.Ha megállapodtatok valamiben,akkor tartsátok ahhoz magatokat.
2015. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy igazából semmiben sem állapodtunk meg, barátok vagyunk, ideköltözött, aztán egy idő után elkezdtünk vonzódni a másikhoz és elkezdtünk kavarni. Nem fektettünk le semmilyen szabályt.
2015. aug. 24. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!