Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megfulladok a barátomtól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfulladok a barátomtól. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Van egy baratom, aki igazabol nem a baratom.. Lényegében a barátom, de nem járunk. Szoval erdekes :D de nem is ez a lényeg.

Megfulladok egyszeruen attol, hogy minden randi az ő farkáról szól.. Moziban is minden csók jelenetnél rögtön nyáladzani kezd velem, átnyúl hozzám és OTT tapogat. Direkt néztem már párokat, mindneki tudott viselkedni, de az én "baratom", mint egy kamasz, aki nem tud magán uralkodni.. Nyúlkált, tapizott, ha veletlen felé fordítottam a fejem, akkor rögtön odwhúzott csókolózni. Mondtam is neki, hogy nem a hálószobában vagyunk, viselkedjen már.. Teljesen közönségessé vált már. Utana elmentünk tuzi jatekot nézni, akkor is fél oran keresztül hátulról ölelt és nekem nyomta..a... Raadasul mozgott is, tologatta is meg minden.. Ami alajarotn izgató, de amikor kb az egesz tali ezekre a szexuális töltetű dolgokra van kiélezve, számomra idegesitove válik. Multkor elmentünk piknikezni, kb fél oran keresztül kerestünk olyan helyet, ahol lehet huncutkodni.. Mert neki természetesen akkor is állt, mint a cövek. Unalmas.. Mindig minden tali az ő farkáról szól. Multkor egy tóhoz is elmentünk furdeni.. Ott is.. Nem ám h pancsolunk egyet, kicsit Hulyulunk... Hanem magához húz a vízben és megint odanyomta hozzám. Mindig minden errol szól. Ertem én h az fiatal fiúk kanosak, de számomra a párkapcsolat illúzióját annyira elveszi ez, hogy mindig ilyenbe mennek át a talik... Unom, idegesít. Kb mindig le kell allitanom... Mint egy rossz 5 éves kisgyerkre, ra kell szolni h nem a hálószobában vagyunk.

Ti mit gondoltok errol? Még az is lehet h én reagálom tul, de ugy gondolom, a 4 fal közé valo a szex es az ilyesmik.. Nem sima randizgatáson, mikozben nem is járunk.

17/L (én) és 19/F


2015. aug. 25. 20:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért és a mellégépelésért..gyorsan irtam :)
2015. aug. 25. 20:35
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Minek találkozol egyáltalán vele, ha ennyire idegesít?
2015. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Jött egy privát űzi, hogy keressek egy szolgát, akit lehet alázni.

Hozzátenném, hogy nyilvan finoman próbálom ezeket tudtára adni, hogy nekem ez SOK.. Valami olyasmit szoktam mondani h "figyelj... Szerintem ilyeneket nem utcán kene csinálnunk, mert ezek elég intim dolgok és szerintem szobaba valóak"

Csak mikozben irtam ezt a szoveget, volt bennem nemi indulat, azert igy fogalmaztam. De nyilvan nem vagyok vele ilyen bunko.

2015. aug. 25. 20:37
 4/20 A kérdező kommentje:

Minek talalkozom vele?

Én világosan elmondtam neki nyáron h nem érzek vonzalmat.. De ő olyan tipus h csak azert is, erőszakosan próbálkozik, hogy hátha...

2015. aug. 25. 20:38
 5/20 anonim ***** válasza:

Hát miért van Neked szükséged ilyen "barátra"?

Ha téged zavar mondd meg neki,és keress új barátokat!

2015. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, neked akkor sem kötelező találkozni vele. :D
2015. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Pl házamgoz jott egy hatalmas rózsacsokorral, miutan megmondtam neki, hogy részemről halott a dolog... Szoval akkor is idejön, ha nem akarom, küzd. Pedig elég világosan fogalmaztam. Én meg ugy voltam vele, adok neki eselyt, ha ennyire küzd és ennyire akar.
2015. aug. 25. 20:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy is mondjam... azért téged sem kell félteni. Az tök ok, hogy kavarsz egy sráccal, akitől kéne egy kis lelki kényeztetés, hívd randinak, vagy a párkapcsolat illúziójának, viszont kapcsolatban sem vagy vele meg semmi, minden lóg a levegőben.

Nos ő is úgyanúgy csinál mint, te, csak fiúként, férfi prioritásokkal. Mivel ilyen levegőben lógó valamiben vagytok, ő is próbál minél többet kipréselni a dolgokból. Szerintem neki ugyanolyan illúzió romboló, hogy te meg fapináskodsz. (már nem mintha nem lenne indokolt a rendreutasítás)


De összegzésképp: teljesen megérdemled a jelenlegi helyzeted, mert magad teremted. :P

2015. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak túlságosan kíván, hát már ez is baj? Ha nem rakná be neked 3-4 napig, akkor meg minden bajod lenne. :D
2015. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8!

Lelki kényeztetés?? Tudtommal én voltam az, aki megmondta neki, hogy nem akarok tőle semmit.. Ő jott ide aztán hatalmas csokorral.. Éső beszelte be nekem, hogy próbáljuk azert meg...

Egyébként meg igen, nekem is megvan az igényem, napi 1x-i szex. De komolyan? Miert az utcán? A nők altalaban (én is) leginkabb a 4 fal kozott szeretik csinalni


HOVA FAJUL EZ A VILAG?? IGEN, ÉN VAGY A FAPINA, AMIÉRT NEM ENGEDEM, HOGY TAPIZZON ÉS NYOMKODJA HOZZÁM A FARKAT, AMIKOR TELJESEN MÁSRÓL KENE SZOLNIA A RANDINAK... Pl tuzi játéknál én a tuzi jatekot néztem, rohadtul nem izgatott abban a hekyzeen az h ő meg a fenekemmel szórakozik. 4 fal kozott nyilvan más. Mozinál a filmet nézem, de űg arra se tudok koncentralni, ha a film felét végigsmacizzuk. Apróbb huncutkodásokban én is benne voltam.. De ezzel a szexuális maniajaval megfojt. :S

De tudom, biztos velem van a baj, mert megmaradtak a minimális erkölcsi normáim.

Koszonom a válaszokat.

2015. aug. 25. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!