Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy állítsam le magam, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le magam, ha szinte egész nap nagyon erotikus és izgató gondolatok cikáznak a fejemben? L

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

maszti, szex, hipnózis, zombi apokalipszis, vagy csak foglald le magad olyannal ami leköt...


22F

2015. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy épp a serdülőkor valamelyik szakaszában jársz. Amennyiben jól gondolom, akkor tudnod kell, hogy ez normális. A legtöbb ember így van ezzel ebben a korban. Majd lenyugszol egyszer, de akaratosan szerintem nem kéne (és nem is nagyon lehet) leállítani magad.


Amúgy hány éves vagy?

2015. aug. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Masztizni sajnos most nem tudok.. amugy azt csinalnam. :)

Köszi az eddigi válaszokat! Ment a zöld kéz;)

2015. aug. 28. 11:38
 4/17 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. Jol gondolod a többit:)
2015. aug. 28. 11:39
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz? Olyan helyen vagy? Gondolkozz akkor az élet nagy dolgain, tervezd a jövőd stb. Ahelyett, hogy olyanokon filózol, ami semmire se jó az adott helyzetben.
2015. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Én szívesen elolvasnám azokat a gondolatokat. :)
2015. aug. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál masztizni? Csak keresel egy wc-t, és magadra zárod az ajtót. Ez a legjobb ellenszer.
2015. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem elterelés. Én olyankor totál szex semleges dolgokon szoktam gondolkodni. :D

De itt majd úgyis záporozni fognak a kihagyhatatlannál kihagyhatatlanabb ajánlatok a probléma megoldására! :D

26/F

2015. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudsz? Hidd el, megoldható!
2015. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Van egy pár erotikus írásom...:D Csak kár, hogy nem nő vagy...
2015. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!