Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nem túl vonzó férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nem túl vonzó férfinak (mondhatjuk csúnyának is) szexuális jellegű utalásokat tesz egy viszonylag szép lány, az minősülhet komoly dolognak vagy csak szimpla ugratás a lány részéről?

Figyelt kérdés

Nem vagyok vele rossz viszonyban sőt én kezdeményeztem pár kétértelmű megjegyzéssel ,közeledéssel,kedveskedéssel.

Az viszont hozzá kell tennem,hogy másoknak is tett hasonló megjegyzéseket,bár a hangsúly sokkal közelebb volt haverkodós megjegyzésekhez.

Lehetséges ,hogy valójában ez a természete a lánynak?Mármint egy egy kicsit pasis élcelődös ,de igazából nincs mögötte munició és gondolok bele többet?


2015. szept. 2. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy ilyen a stílusa. Alapvetően én is poénként fogom fel, ha valaki szexuális jellegű, kétértelmű megjegyzéseket tesz és emiatt viszonzom is ahelyett, hogy mondjuk megsértődnék rajta.

De természetesen az is előfordulhat, hogy érdekled őt. Attól, hogy szerinted te csúnya vagy, ő meg szép, még simán lehet, hogy ő nem tart téged rondának.

2015. szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én talán arra tippelnék,hogy ilyen a stílusa és én meg nem veszem a lapot.

Csak ezzel az a baj,hogy vonzalmam miatt úgy mond belemegyek a játékba és én is hasonlókkal reflektálók abban a szituációban nincs ellenemre ez,de utána egy kicsit kényelmetlenül érzem magamat.Főleg abba belegondolva,hogy esetleg bnőinek elmeséli,hogy az xy fickó milyen hülyeségeket mondott nekem.Nem szeretnék vicc tárgya lenni.

2015. szept. 2. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyannak teszek célzásokat,aki tetszik nekem,másnak nem.
2015. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő is így poénkodik, nem hiszem, hogy utána azt mesélné, hogy milyen gáz vagy:D
2015. szept. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem szimpla ugratás. Egy ronda férfinek egy lány sem tenne olyan megjegyzést, ami arra utalna, hogy lefeküdne vele. Egy lány sem feküdne le ronda pasival. Ezt tapasztalatból tudom. 29 éves vagyok, de alacsony és ocsmány, ezért még egy randi sem jött össze, pedig sokat próbálkozom.
2015. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!