Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem egy nagy tükröt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy nagy tükröt szeretne felszerelni a hálószobába az ágyunk mellé. Szerintetek izgalmas saját magunkat látni szex közben?

Figyelt kérdés

A férjem szerint nagyon jó lesz.

Valakinek van tapasztalata ilyesmivel?


2015. szept. 2. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem először izgalmas, de utána már nem fogod figyelni :)
2015. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ki ne hagyd. Nagyon izgalmas. Volt egy barátnőm, akinek hatalmas tükör volt a franciaágya felett a plafonon. Nagyn jó volt nézni magunkat, ahogy egymásba vagyunk fondódva...:)
2015. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Orál közben tényleg izgi. Amúgy több alkalommal nincs nagyon idő figyelni.
2015. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Vendégek, akik mennek hozzátok, biztos pont arra fognak gondolni, hogy biztos ott nézitek magatokat, miközben toljátok. :D
2015. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tükröm nincs az ágy felett de mi volt h felvettük videóra megnéztük vagy az ment szex közben stb :D nekem pozitív élmény volt a tükröset is kipróbálnám 23F
2015. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Izgalmas! Meglátod te is élvezni fogod.
2015. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szüleimnél a szobámban így van. A párommal egyszer csináltuk előtte, azóta soha. De korábban volt, akinek nagyon bejött. Szóval szerintem alkat kérdése, egy próbát megér.
2015. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En imadom nezni magunkat
2015. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi barátnőmmel rendszerese így csináltuk. Az ő szobájában is van, de az anyjáéban nagyobb, néha átmentünk oda is... :D
2015. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam nézni magam a tükörben maszturbálás közben. :D
2015. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!