Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok a harisnya ki szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok a harisnya ki szerint teszi szexivé a női lábat? Írjatok életkort is.

Figyelt kérdés
Linkelhettek kedvenc fajtáról fotót is.

2015. szept. 3. 15:41
 1/8 aperitif ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem: [link]
2015. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a harisnya szexi az nem a csajoknak , hanem a férfiaknak tetszik.
2015. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A harisnya botrány szexi... annak akinek amúgy is majdnem botrány szexi lábai vannak :)

Kiemeli a vonalakat, de van amikor nem érdemes kiemelni őket :)

Amúgy szerintem sok lány élvezi ha szexi harisnyát hord, nem csak mert a pasiknak tetszik.

Vagy nem??

2015. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De.
2015. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem az, én legalább is annak érzem magam benne és kényelmes viselet is, nem csak az ágyban kell azt használni...hétköznapokra is simán
2015. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szívesen hordok hétköznapokkor is. Nekem a kedvenceim a combfixek vékony max 15 den lycrás, színből fehér fekete testszín, ezek elég sok ruhámhoz mennek is. 21
2015. szept. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ági 22 ***** válasza:
90%
Szerintem is az, a férfiak többsége szereti, illetve jobban felfigyelnek egy harisnyás lábra. 28/N
2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ultra szexi! Én is annak érzem magam benne, főleg ha egy különleges darabot hordok éppen. A barátom pedig oda meg vissza van a combfixekért, ill. a hagyományos fekete harisnya+vékony, szexi mintás tanga kombóért.

Azért szerintem, egy alacsony, duci, és rövid lábú lány ne a lábát emelje ki... Inkább az átlagos, vagy hosszú lábúak. Vagy meg kell találni h pl ne vegyen fel mintásat, csak feketét, testszínűt.

Nekem teljesen átlagos lábaim vannak, mondhatni hosszúak. A combom épphogy összeér, tehát ultra vékonynak sem mondható. Persze sokaknak jól áll, és egy szép cipôvel, ruhával kombinálva sok-sok embernek szexi tud lenni! Üdv. 32/N

2015. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!