Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Inkább egy éjszakások vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egy éjszakások vagy komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nem voltak eddig igazi kapcsolataim, csak pár randi pár emberrel. Tapasztaltnak se mondhatnám magam, csak egyszer voltam még fiúval. Most az a szituáció állt elő, hogy egy nagyon jó barátommal összejöhetnék, beszéltünk már róla hogy kölcsönösen bejövünk egymásnak de nem éltünk a lehetőséggel, mivel osztálytársak vagyunk. Rajtam áll, hogy ezen változtassak.

Ugyanakkor van egy nagyon jó új barátnőm, aki azt mondta, hogy szívesen elvinne magával és pár haverjával hétvégéken bulizni. Lenne hozzá kedvem, meg is ismerhetnék embereket, "tapasztalatot" is gyűjthetnék, csak akkor elpasszolhatom az első komoly kapcsolatom lehetőségét és lehet, hogy ő fog továbblépni.


Mit tegyek? Bulik vagy tartós kapcsolat?



2015. szept. 4. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez vérmérséklettől függ... Az ember társas lény szereti a társaságot. Neked kell érezned hogy el akarsz menni bulizni ezáltal megkockáztatod, hogy belőled is olyan felületes olcso tini váljon, mint a többi diszkóba járó szerencsétlen, vagy megprobálod az osztálytársaddal és ha nem jön be akkor elmész diszkóba és felületes olcsó tinivé válsz.


Ezt nem nekünk kell eldönteni. Mindkettönek van pozitiv és negativ tulajdonsága, csupán megközelítés kérdése. Annyit tudok tanácsolni, hogy dobj fel egy érmét, hogy osztálytárs vagy buli, és nézd meg, hogy melyiknek szurkolsz jobban. Azt csináld mert neked most az kell.

2015. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 datass ***** válasza:

Ezt neked kell érezni hogy mire vágysz.


Egyéjszakás kalandokból nem fogsz hú de nagy "tapasztalatot"

gyűjteni mivel az nem igazán arról szól hogy érzelmileg és testileg ráhangolódj a másikra... Általában nyers szex ami vagy összejön vagy sem. (nem áll föl a srácnak a sok ital miatt, lány nem lesz nedves stb.)


Ha rám hallgatsz akkor a komoly kapcsolatot választod egy olyan fiúval akit szeretsz. Sokkal többet fog nyújtani neked érzelmileg és ezáltal a szex is ezerszer másabb lesz.

Ha pedig nem illetek össze a kiszemelteddel akkor még mindig eltudtok békésen válni egymástól.

2015. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha kell neked a srác, akkor őt válaszd. Ha nem ő kell, akkor minden mást.
2015. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na igen, meg még:

Egyéjszakásnál sanszos lehet, hogy a partnereid inkább csak magukkal törődnek.

Párkapcsolatban ez azért általában máshogy van! :)

2015. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En a tartos kapcsolatra voksolok! De ha ahhoz van kedved,hogy valami idegenek jol megdugjanak akkor kedves egeszsegedre :)

18/L

2015. szept. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább egy éjszakások most nem kell komoly kapcsolat!
2015. szept. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát annyira mégsem jöhet be az a srác, ha feladnád pár kalandért...
2015. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt már mindkettő időszakom.

Volt olyan, hogy mondtam, hogy nekem nem kell komoly kapcsolat, rengeteget szexeltem rengeteg férfival.

Érzésre jó volt, de annál sosincs csodálatosabb, amikor a szerelmeddel szexelsz <3

Szóval komoly kapcsolat, de a másikat se bűn kipróbálni.

2015. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindkettőnek megvan a helye és ideje az életben. Na meg persze van, hogy szexuálisan vonzódunk valakihez, de tudjuk hogy nem szeretnénk vele élni... ilyenkor, ha mindkét fél tudja mit várhat a másiktól sztem teljesen ok az egyéjszakás.

Bár személy szerint én a többéjszakás szexkapcsolatokat preferálom ha már kötetlen, mert tapasztalatom szerint egyéjszakás csak akkor van ha az az egy éjszaka nem sikerült túl jól... ugyanis ha egy egyéjszakáson kopog az ágy a falon és fennakad a lány szeme, abból bizony lesz több is... :)

2015. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ment mindenkinek a zöld :)


További vélemények is érdekelnek.

2015. szept. 4. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!