Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha zavar hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha zavar hogy a pasik nézik a melleteket akkor minek teszitek ki?

Figyelt kérdés
és ha nézik miért haragudtok? Miért mutogatjátok akkor? Nem értem ezt a női logikát!

2015. szept. 4. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

na ezt ensem ertem. ha kivagott felsot veszek fel tudom h megfognak nezni, es nem csinalok belole problemat...

24l

2015. szept. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
egyszerü: Azért teszik ki mert tudjáák hogy ezzel fel tudják kelteni a pasik érdeklődését mert más értékelhető nincs bennük, mással nem tudják felhivni magukra a pasik figyelmét és ezt ők is tudják. A nők egymást közt is "versenyeznek" ebben. Ez a mell kérdés olyan mint a pasiknál a farokméret. És az hogy "nem tetszik" nekik hogy nézik ez csak a felszines álszenteskedés. Nem véletlenül teszik ki, mert tudják hogy a pasik megnézik, mert a legtöbb pasinak ez értéknek számít.
2015. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Azért tesszük ki, hogy a megfelelő pasi megnézze és neki izgató legyen a látvány, de megsértődünk, ha bármilyen más pasi is megnézi :)
2015. szept. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Akinek nagy melle van, az már tini korában szokjon hozzá, hogy mindenki mindenütt meg fogja bámulni a melleit!

(ezt kényelmesebb megszokni, mint tiltakozni ellene, mivel ez utóbbi teljesen reménytelen, és bele lehet bolondulni!)

Ha kellően hozzászokott a bámészkodáshoz, akkor felnőtt korában nagyon helyén tudja kezelni ezt a kérdést - minden lelki sérülés nélkül! Nem az a megoldás, hogy beburkolózunk, mert az csak olaj a tűzre! Hatalmas melleket nem lehet eltitkolni, csak kisérletet lehet rá tenni - eredménytelenül. Ki kell békülnünk a testünkkel!

És az is igaz: ha én azt akarom, hogy megbámuljanak, akkor kipakolom rendesen, olyan felsőt veszek fel ami kiadja a méretet és a formát, és tudom, hogy mindenkinek ott lesz a szeme - és aztán nem álszenteskedek, hogy utálom ha megbámulják...

Ha nyakig beöltözök, és figyelek az "optikai csalásokra" is, akkor is megbámulják mert látszik, hogy van anyag alatta.

De ez a világ rendje!

Természetesnek tartom, hogy egy egészséges pasi korhatár nélkül megbámul - az lenne a természetellenes, ha nem így tennének! A nők is megbámulnak: vagy irigységből, vagy kíváncsiságból, vagy csak hogy simán leqrvázzanak magukban... Ezen is lehet lapozni...:)

2015. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Egeszen fiatal (11-12 eves koromtol kezdve) azon ugykodtem evekig, hogy hogyan tudnam a leheto legjobban leszoritani a melleimet. Irritalt, hogy no, nezik, abban a korban meg cikiztek is miatta. Szegyelltem, utaltam, nem akartam, hogy nagyobb legyen. Persze nyilvan ezt nem en dontom el. Mara sikerult megbaratkoznom veluk legalabb annyira, hogy fel merjek venni egy kivagott felsot, vagy feszulos polot, de attol meg negativan jon le, ha megbamulnak emiatt. Viszont vicces, hogy a pasik (elottem szolok) milyen messzemeno pszichologiai kovetkezteteseket vonnak le a noi oltozkodessel kapcsolatban. Az veletlen se fordul meg senki fejeben sem, hogy esetleg sokkal kenyelmesebb (foleg nyaron) egy lengebb viselet. :D Egyebkent teny, hogy sokan feltunesi viszketegsegbol rinyalnak ilyesmiert, de ne vegyunk mindenkit egy kalap ala. :)
2015. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%

Én már azt nem értem minek kell a nők melleit takargatni és ha az feltétlen szükséges akkor a férfiakét mért nem kell?


Egyszer vetkőzzön le mindenki meztelenre, nézze meg mindenki a többin amit akar, legyünk túl rajta és 1000 problémából 999 -et máris megoldottunk.

2015. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

"És az hogy "nem tetszik" nekik hogy nézik ez csak a felszines álszenteskedés"

Tévedés. Nem nekünk teszik. ki. Vagyis ahogy feljebb elhangzott, aki pasi miatt rakja ki az bizonyos pasi(k) miatt teszi a többinek meg tilos nézni (női "logika").

De alapvetően a csajok egymásnak öltöznek.

Őszintén most ki emlékszik, hogy egy csajon milyen cipő van/volt? Vagy pl. milyen melltartót vett le róla mielőtt ágyba bújtak volna?

SENKI!!! :D

Ez mind a csajoknak szól, mert versenyeznek egymással értünk. :D És brutál mód tudják egymást egymás háta mögött gyalázni és rib..cozni.

Mi meg élvezzük a látványt de akár garbóban van egy jó csaj akár már a közönséges prosti szerelést produkáló ruhában, mi mindkettőből levetkőztetjük képzeletben és meztelenül látjuk magunk előtt. :D

Mert minket EZ érdekel és nem az, hogy megy e a cipője a sminkjéhez vagy a felsőjéhez.

Csak annyi érdekel, hogy mikor megy a f..om a szű puncijába. ENNYI!

2015. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
"Az veletlen se fordul meg senki fejeben sem, hogy esetleg sokkal kenyelmesebb": De igazad van, holnaptól egy szál péniszben fogok sétálni, mert "kényelmesebb"... Ez a csajok sablon dumája, ahha a kényelem... A magassarkú, a műköröm a műszempilla a mű mit tom én mi, nagyon kényelmes lehet, de legalább egyensúlyozza a kényelmet, hogy kilóg a melletek... :D
2015. szept. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Münchenben az October Fest-en a pincér csajok szinte egymást túllicitálva növelik a dekoltázsukat, mert tudják, hogy úgy kétszer annyi sört tudnak eladni a kanoknak, akik ha úgy bámulnak, hogy csorog a nyáluk:)

A finom sörök mellé gyönyörű didiket lehet látni - és senki sem qrvázza őket!

2015. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

akkora mell kell egy n"on amilyen messzire eler a keze

de nem csak lefele punci ig 'erjen a mell (vagy m'eg tovabb) hanem elore is


vagyis a 2mell osszterfogata majdnem a mellen kivuli test terfogat'at tegye ki


ez a MINIMUM!

2015. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!