Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/hölgyek szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/hölgyek szerintetek milyen rövid szoknya az ami még nem "ribis", de szexi, csinos és szívesen viselitek? Írjatok életkort is.

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a helyszíntől is függ. Egy buliban nyilván belefér a sokkal rövidebb is, míg mondjuk az iskolában nem. ;)
2015. szept. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

A feneket mindenképpen takarja, olyan combközépig érő. Én felszoktam az ilyet is húzni.

28N

2015. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam annál rövidebbet felvenni, ami picit térd felett ér véget.


Nem tartom ribisnek mondjuk a combközépig érőt, (persze nyilván lehet olyan a ruha/szoknya, hogy az, de olyan is hogy nem), de én azért nem hordok rövidebbet buliba, lazább alkalmakra sem, mert engem kifejezetten zavar, ha túlságosan kell arra figyelnem, hogy hogyan ülhetek le benne és hogyan nem, ha nem akarok "bugyit villantani" (márpedig nem akarok, mert ennél kevesebbet sem akarok megmutatni magamból). Ha térdig érő szoknyában vagyok, akkor is meg szokták nézni a lábaimat, meg kaptam már rá így is elégszer bókokat, szóval ha történetesen éppen hódítani akarnék, akkor sem feltétlenül kéne olyan kihívóan öltöznöm, amiben én már nem érzem jól magam.

2015. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Combközépig érő szerintem is oké. Bár megértem az utóbbi véleményt is, ha valakit ez egy kicsit zavar, hogy folyamatosan figyelni kell rá ülés közben meg helyezkedésnél, nehogy gond legyen. Én megszoktam már, és ösztönösen úgy fordulok, vagy odateszem az egyik kezem az ölembe a biztonság kedvéért, hogy lenyomjam vele a ruhát, és nem kényelmetlen egyáltalán. A fiúk meg azért észre szokták venni a különbséget, hogy egy lány "csak" térd fölé vagy combközépig érő szoknyában/ruhában van. ;)


29/N

2015. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől függ. Pl én egyetemre max combközépig érőt hordok, bár többször inkább egyrészes ruhákat, főleg így ősszel egy combfix-el. Persze figyelem ,ha leülök ne látszódjon ki,ez megszokás kérdése. Minit max buliba vagy randira veszek fel, na az már tud ribis lenni, főleg ami vékonyabb anyagból van, egy enyhe szellő is fellibbenti.
2015. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
21
2015. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Combközépig érő hosszú bőrkabival.
2015. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán sokan gondolják azt, hogy a skater szoknyák ribisek. De szerintem attól függ, hogy milyen felsővel vesszük fel. Pl egy teljesen magasan záródó, nem átlátszó, nem csipkés, egyszerű felsővel, vagy blúzzal viselve jól tud kinézni úgy, hogy nem válik közönségessé. Természetesen betűrve gondoltam. Illetve ha vastag harisnyával viseljük, talán az is finomít rajta valamennyit.

Szóval azt hiszem, hogy az ilyen fazonú szoknyák azok, amik viszonylag rövidek (de megfelelő darabokkal hordva!), de ennek ellenére mégsem esnek át a ribis kategóriába. És én is szívesen hordom őket, van is belőlük egynéhány darab itthon... :D


[link]

[link]

2015. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!